10 bin TL ile 15 bin TL arası bisiklet önerisi

Yakın zamanda bisiklet almayı düşünüyorum, 10 bin TL ile 15 bin TL arası bisiklet önerisi verir misiniz?

Kaç jant istediğinizi özellikle istediğiniz vites sayısı olup olmadığını da belirtirseniz daha net öneriler yapılabilir.

Kaç jant istediğinizi özellikle istediğiniz vites sayısı olup olmadığını da belirtirseniz daha net öneriler yapılabilir.
Jant istenmez. Dağ bisikleti istiyorsa 26 jant olur. Yol bisikleti istiyorsa 700c (28) olur. Gerçi dağ bisikleti için daha büyük jant var mı bilmiyorum.

Nerede kullanacağını söylerse daha iyi. Çünkü insanlar yolda kullanmak için dağ bisikleti alıyor. Kullanım alanına göre tercih etmek lazım.

Jant istenmez. Dağ bisikleti istiyorsa 26 jant olur. Yol bisikleti istiyorsa 700C (28) olur. Gerçi dağ bisikleti için daha büyük jant var mı bilmiyorum.

Nerede kullanacağını söylerse daha iyi. Çünkü insanlar yolda kullanmak için dağ bisikleti alıyor. Kullanım alanına göre tercih etmek lazım.

Ben 29 jant kardeşim 27.5 kuzenim 26 jant dağ bisikleti kullanıyor jant seçeneği var yani.

Bu olabilir mi bana jantınıda söylersen daha iyisini bulabilirm.

Jant 29 veya 27,5, vites 24 olabilir.

Bu olabilirmi bana jantınıda söylersen daha iyisini bulabilirm
Bu attığın bisiklette güzel

Yakın zamanda bisiklet almayı düşünüyorum, 10 bin TL ile 15 bin TL arası bisiklet önerisi verir misiniz?

Merhaba hangi bisiklet demeden önce hangi boy demeniz lazım ondan sonra seçme işlemine geçmelisiniz boy kaç bacak boyunuz kaç kullanayım alanı şehir dağ yarış tur kask almayı da ihmal etmeyin.

Ben 29 jant kardeşim 27.5 kuzenim 26 jant dağ bisikleti kullanıyor jant seçeneği var yani.
Var da janttan ziyade kadro boyu ve diğer kadro uzunlukları önemli. Sana şu jant olur bana bu jant olur diye neye göre diyeceksin? 160-170 altı boyda değilsen veya çocuk/genç değilsen aşağı yukarı her jantta bisiklet kullanabilirsin.

Geri
Yukarı