10 metre yan tarafta olan evde fiber olmasına rağmen oturulan binada yok

1enjoy

Hectopat
Aktif olarak Türk Telekom altyapısı kullanmaktayım. 16 Mbps olarak kullanıyoruz, en fazla verebilecekleri paket buymuş hız konusunda cidden çok kötü. Mahallede yerde Superonline f/o yazılı bir şey görünce bir bakayım dedim. Olduğumuz binada ADSL olarak gözüküyor fakat yaklaşık 5-10 metre yanımızdaki binada vfiber gözüküyor.

Bu konu hakkında ne yapabiliriz? Direkt yerdeki kutu gibi bir şey bina girişinin solunda kalıyor.

1715417237098.png

İnternette araştırırken şöyle birşeyede denk geldim.

Son düzenleme:
Sizin binanızda T.Telekom Fibernet altyapısı yok. Sizin Superonline F/O diye gördüğünüz, Turkcell Superonline'nın Telekom'dan bağımsız olarak çektiği kendi fiber optik ve internet erişimi şebekesi.

Sizin binanızda t. Telekom fibernet altyapısı yok. Sizin Superonline f/o diye gördüğünüz, Turkcell Superonline'nın Telekom'dan bağımsız olarak çektiği kendi fiber optik ve internet erişimi şebekesi.

Hocam peki ben Superonline'ye gidip aldığımda fiber kullanabilir miyim? Ve taahhüt bitiminden sonra TurkNet'e tekrar geçebilir miyim?

Superonline fiber nasıl memnun herkes anlayamadım Superonline kadar kötü bir ISS görmedim.

Eki Görüntüle 2199329

Hocam evimin önünde kutusu olmasına rağmen ADSL olarak gözüküyor acaba bina içerisine extra bağlantı için müşteri hizmetlerini mi aramamız gerekiyor?
Müşteri hizmetlerindense hem Türk Telekom hem de Superonline il-ilçe müdürlüğüne gitmenizi öneririm. Altyapı yoksa getirme durumları olabilir.

Superonline fiber nasıl memnun herkes anlayamadım Superonline kadar kötü bir ISS görmedim.
Neden böyle düşünüyorsunuz? Ayrıca her ihtimalede ADSL alt yapıdan iyi olacaktır?

Yeni konular

Geri
Yukarı