10. Sınıf okul değişikligi

Hasan198

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 10. Sınıf bölüm secmede sonuçlar açıklandı ve ben başka okulu kazandım kayıt yaptırmak için para filan alırlarmı ve önceki okuldan belge filan almama gerek varmı?

Ben bugün gidip yaptırdım sadece nüfus cüzdanı ile gidip işini hallediyorsun. Benden yıllık okul giderleri için 75 TL talep ettiler okul başlayınca verirsiniz dediler ama okul çok kaliteliydi. Kimlik ve veli sadece bunlar ile git kaydını yaptır :)

Merhaba beyler bende geçen sene 9. sınıftım bu sene 10. sınıfa geçtim anadolu endüstri mesleğe gidiyorum sbs puanımla girdim bölümüm elektrik elektronik bize alan seçmeyle ilgili bi'şey demediler bide okul değiştirebilir miyim ? Biliyosanız cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba beyler bende geçen sene 9. sınıftım bu sene 10. sınıfa geçtim anadolu endüstri mesleğe gidiyorum sbs puanımla girdim bölümüm elektrik elektronik bize alan seçmeyle ilgili bi'şey demediler bide okul değiştirebilir miyim ? Biliyosanız cevaplarsanız sevinirim.

Okul değiştirmek istiyorsan kendi okuluna gidip lise geçiş tercihi yapman gerekiyordu. Şuan bu tercihler kapandı ve sonuçlar açıklandı. Ancak ek tercihler açılabilir takip etmeni öneririm.

Evet ticarete geçtim lojistik bölümünü okuyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı