10. sınıf 2. dönemde imam hatipten meslek lisesine nakil alınabilir mi?

Berat.xx56

Centipat
Merhaba durumum çok mühim. 10. sınıftayım, 2. dönem meslek lisesine nakil alamazsın dediler. Eğer müdür yardımcısıyla vs. aram iyiyse bu nakil işlemini halledebilir miyim? Sınıf hocamız bize babalık yapıyor, o derece seviyor beni. Bir sıkıntı olursa okulda 20-30 yıldır çalıştığı için herkesi tanıyor. Her işe babam gibi hallederiz diyor. Bugün ona durumu WhatsApp üzerinden yazdım. Pazartesi bana hatırlat konuşuruz yazmış. Peki bu mümkün olabilir mi? Çok istiyorum gitmeyi ama 2.dönem daha nakil aldıramayız diye duydum. e-Devlet'ten de başvuru yapınca hata veriyor. Bir bilginiz varsa söyler misiniz hocalarım? Sabah okul var, belki üç dört saat sonra kalkıp okulda cevabı öğreneceğim ama üşenmeyip yazacak kadar mühim bir durum. Kafam allak bullak oldu (Uyuyamıyorum.) Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba durumum çok mühim. 10. sınıftayım, 2. dönem meslek lisesine nakil alamazsın dediler. Eğer müdür yardımcısıyla vs. aram iyiyse bu nakil işlemini halledebilir miyim? Sınıf hocamız bize babalık yapıyor o derece seviyor beni bir sıkıntı olursa okulda 20 30 yıldır çalıştığı için herkesi tanıyor. Her işe babam gibi hallederiz diyor. Bugün ona durumu WhatsApp üzerinden yazdım. Pazartesi bana hatırlat konuşuruz yazmış. Peki bu mümkün olabilir mi? Çok istiyorum gitmeyi ama 2.dönem daha nakil aldıramayız diye duydum. e-Devlet'ten de başvuru yapınca hata veriyor. Bir bilginiz varsa söyler misiniz hocalarım? Sabah okul var, belki üç dört saat sonra kalkıp okulda cevabı öğreneceğim ama üşenmeyip yazacak kadar mühim bir durum. Kafam allak bullak oldu (uyuyamıyorum.) Şimdiden teşekkür ederim.

Geçemezsin diye biliyorum en son 9.sınıfın sonu o geçiş işi çünkü dersleriniz ve sınavlarınız çok farklı oluyor.

Merhaba durumum çok mühim. 10. sınıftayım, 2. dönem meslek lisesine nakil alamazsın dediler. Eğer müdür yardımcısıyla vs. aram iyiyse bu nakil işlemini halledebilir miyim? Sınıf hocamız bize babalık yapıyor o derece seviyor beni bir sıkıntı olursa okulda 20 30 yıldır çalıştığı için herkesi tanıyor. Her işe babam gibi hallederiz diyor. Bugün ona durumu WhatsApp üzerinden yazdım. Pazartesi bana hatırlat konuşuruz yazmış. Peki bu mümkün olabilir mi? Çok istiyorum gitmeyi ama 2.dönem daha nakil aldıramayız diye duydum. e-Devlet'ten de başvuru yapınca hata veriyor. Bir bilginiz varsa söyler misiniz hocalarım? Sabah okul var, belki üç dört saat sonra kalkıp okulda cevabı öğreneceğim ama üşenmeyip yazacak kadar mühim bir durum. Kafam allak bullak oldu (uyuyamıyorum.) Şimdiden teşekkür ederim.

Geçemezsin diye biliyorum çünkü 10. sınıfta meslek seçimi yapılıyor ve sen 2. dönemden giriyorsun ama sen gene de araştır olma ihtimali düşüktür büyük ihtimalle.

Selamın aleyküm 10. sınıfın 1. döneminden sonra meslek liselerine nakil yapılmıyor.

Haberde yazdığı gibi son şans 10. sınıf 1. dönem sonuydu.

Selamünaleyküm 10. sınıfın 1. döneminden sonra meslek liselerine nakil yapılmıyor.

Haberde yazdığı gibi son şans 10. sınıf 1. dönem sonuydu.

Aleykümselam hocam ama 2.dönem alan secimi yapmadık daha sınıf hocam neden pazartesi gel hallederiz dedi ki o zaman?

Geri
Yukarı