10 yıllık Cooler Master Nepton 280L vs 2 haftalık Gamepower Skadi 240 sıvı soğutma

cartel.exe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Los Angeles
İşlemci
Ryzen 5 5500
Cooler Master nepton 280l olan 1 sene kullanılmış, 9 sene de kullanılmamış öyle durmuş. Gamepower Skadi 240mm ise 2 hafta kullanılmış yani sıfır denebilir. İkisi de aynı fiyatta. Bir arkadaş başka bir arkadaştan alacak.

@pawEn

Son düzenleme:
Cooler Master nepton 280l olan 1 sene kullanılmış, 9 sene de kullanılmamış öyle durmuş. Gamepower Skadi 240mm ise 2 hafta kullanılmış yani sıfır denebilir. İkisi de aynı fiyatta. Bir arkadaş başka bir arkadaştan alacak.

@pawEn
Hocam Cooler Master olan işlemcinizle uyumlu değil.

1K civarı. Cooler Master olan 10 senelik, 1 sene kullanılmış 9 sene kullanılmamış. Gamepower olan 2 haftalık.

A

AAA şimdi fark ettim o kadar eski ki AM2, AM3 sokete falan oluyormuş.

AM4 desteği yokmus Nepton'un. Belki aparat bulursan takarsın ama Gamepower'ı al geç uğraşma.

1k civarı arkadaştan alacak.
Hocam bir bilgim yok ama eğer sıfır fiyatını haketseydi zaten biz onerirdik veya illa onerildigini gorurdum diye dusunuyorum. Ileriki süreçte ne olacağını bilemeyeceğim bir sogutucuya para vermem açıkçası. Ayrıca R5 5500 için neden sıvı soğutmaya para döküyor ki?

AM4 desteği yokmus Nepton'un. Belki aparat bulursan takarsın ama Gamepower'ı al geç uğraşma.
Skadi hakkında bilgin var mı?

Hocam bir bilgim yok ama eğer sıfır fiyatını haketseydi zaten biz onerirdik veya illa onerildigini gorurdum diye dusunuyorum. Ileriki süreçte ne olacağını bilemeyeceğim bir sogutucuya para vermem açıkçası. Ayrıca R5 5500 için neden sıvı soğutmaya para döküyor ki?

Skadi iyi bir sogutma değil de anladığım kadarı ile sadece bu ikisi var. 1K beleş zaten.

Hocam 1k bence baya uygun.

Geri
Yukarı