100.000 Gaming laptop önerisi

Bütçe
100.000

Gnawexe

Hectopat
Aslında aklımda olan ürün:

Uzun zamandır takip ediyorum ve ürünün fiyatı 100.000'e düşmüş durumda. Aynı özellikteki laptoplara baktığımda 130 bin civarında olduğunu gördüm birkaç yazı okudum ve Casper markasının sorunlu olduğunu söylüyorlar eğer Casper almak istemezsem RTX 4090 değil de daha alt modellerini tercih etmek zorunda kalıyorum. Sizce 4090 en uygun laptop olduğu için alınır mı? Yoksa aynı fiyata 4080 ya da 4070 al daha iyi mi? Eğer 100.000 bandında güzel laptoplar bilenler paylaşırsa sevinirim.

Uzun zamandır takip ediyorum ve ürünün fiyatı 100.000'e düşmüş durumda. Aynı özellikteki laptoplara baktığımda 130 bin civarında olduğunu gördüm birkaç yazı okudum ve Casper markasının sorunlu olduğunu söylüyorlar eğer Casper almak istemezsem RTX 4090 değil de daha alt modellerini tercih etmek zorunda kalıyorum. Sizce 4090 en uygun laptop olduğu için alınır mı? Yoksa aynı fiyata 4080 ya da 4070 al daha iyi mi? Eğer 100.000 bandında güzel laptoplar bilenler paylaşırsa sevinirim.

Casper alınmaz

Laptop zorunlu ise pek bir şey diyemeyeceğim. Fakat ne amaç ile kullanacaksınız? Laptop zorunlu mu?

Hocam öncelikle bu laptopun kronik bir sorunu var mı bilmiyorum bunu belirteyim. Ancak şunu söyleyebilirim ki oyuncu laptopları belli bir süre sonra sıkıntıya giriyor gereksiz FPS kaybı ilk alınana göre daha hızlı ısınma fan ses bozukluğu vs. size tavsiyem 100 bin gibi bir miktara laptop almamanız olur. İllaki laptop almam lazım diyorsanız 30-40k civarına istediğiniz oyunu açacağınız ortalama bir oyuncu laptopu almanız daha mantıklı olur. Tam olarak sorunuzun cevabına gelirsek de, dediğim gibi bir kronik sorunu yok ise rahatlıkla alabilirsiniz zaten oyuncu laptoplarının ömrü genel olarak uzun olmuyor.

çok da üstüne çıkmak istemiyorun açıkcası yine aynı fiyat bandında iyi bir 4080li laptopda olabilir
Üstte atılan ROG başarılı.

Alternatifleri de bunlar.

Üstte atılan ROG başarılı.

Alternatifleri de bunlar.
evet bu ürünleri gördüm
MSI VECTOR 17 HX A14VHG-838XTR i9-14900HX 32 GB 2 TB SSD 12 GB RTX4080 240Hz 17" Dos QHD+ Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri
peki bunu önerir misiniz ?

Geri
Yukarı