100.000 TL'ye Kadar Araç Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Yeni yılın ilk aylarında araba alacağımız için artık araba bakmaya başladım ve Sosyal'deki insanların da görüşünü almak istedim. Bazı arabalar var kafam en başta Ford Focus 1.5 tdci 2015 sizden de fikir bekliyorum.

-Dizel olması lazım.
-Konfor ve Tasarım önemli.
-Bastığım da gitmesi de önemli aynı zaman da ekonomik olursa güzel olur.
-Anahtarsız çalıştırma özelliği benim için çok önemli.

İnsignia önerebilirim. Ama ekonomik olması pek mümkün değil. Benzinli motorlara göre ekonomik ama yine de dizel focus dan daha fazla yakıt tüketir.

Artı olarak da yeni yılda eğer ötv-mtv de artış olursa -ki olacak- ikinci el piyasası da yükselebilir deniyor.

Sent from my LG-D855 using Technopat Sosyal mobile app

Hocam çok anlamam ben araba piyasasından ama yerinizde olsam biraz daha para biriktirip Mercedes C180 alırdım.
Bu fiyatlara pek yeni donanımlara sahip mercedes alamazsın ya. Öyle sanıyorum.

İnsignia önerebilirim. Ama ekonomik olması pek mümkün değil. Benzinli motorlara göre ekonomik ama yine de dizel focus dan daha fazla yakıt tüketir.

Artı olarak da yeni yılda eğer ötv-mtv de artış olursa -ki olacak- ikinci el piyasası da yükselebilir deniyor.

Sent from my LG-D855 using Technopat Sosyal mobile app
İnsignia arkadaşım da var açıkcası çok beğeniyorum. Düşündüğüm fiyatlara da bulunuyor. Focus'un daha bir ekonomik olması cezbediyor ama 1-2 litre çok fark etmez oda ayrı bir konu.

Bence şuan araç,ev vb. şeyler alınmamalı. 80 bin liraya Astra olur mu ? Çok saçma fiyatlar gerçekten..

Yükselen fiyat düşmez zaten. Focus'lar gerçekten güzel. Biz de 2006 kullanmıştık bir süre. Tadı damağımda hala. Şu an abim tekrar aynı Focus'tan almayı düşünüyor zaten. Ben de Focus öneririm.

Megane Sedan falan almayın. Resmen tüketiciyi aptal yerine koyan bir firma oldu Renault. Göz boyamalık özelliklerle donatmışlar aracı. Üstelik kol dayaması bile yok. Harici ücretle satılıyor.

Zaten en alt donanım demedim. 100.000 TL' ye içi gayet iyi doldurulabilir. Tasarım önemli dediği için önerdim zaten. Ford Focus' da gayet iyi.

İşte o Icon modellerine bile dahil değil kol dayama. Ayrıca geri görüş kamerası takınca da eller serbest kaput açma özelliği de gidiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı