100-150₺ kulaklık tavsiyesi

KanatsızSinek

Hectopat
Yer
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Daha fazla  
Meslek
Turizmde Danışmanlık, Info, Reception
Arkadaşlar benim kulaklıklar hakkında pek bilgim yok ve anlamam o işlerden. O yüzden kısacası sizden istediğim 100-150₺ bütçeyi geçmeyecek olabilecek en kaliteli kulaklığı bana söylemeniz. Bluetooth takıntım olmadığının altını çizeyim sadece. Kablolu olsa da benim için sıkıntı olmaz. Şimdiden teşekkürler.

Kullanıyorum bana gayet yeterli geliyor.
Teşekkür ederim tavsiyen için ama bir şeyi belirtmeyi unutmuşum onu da hatırlatman iyi oldu. Benim kulak içi biraz sıkıntılı da silikon tarzı kulaklık takamıyorum o yüzden.

Ne demek esağfurullah kankam 😃 Gayet memnunum 3060TI ekran kartımı rahatlıkla besleyebildiği gibi sıcaklığı da en ama en fazla işlemciyi zorlayan oyunlarda bile 71-72 derecenin üzerine çıkmıyor. Normalde ise genel olarak 60-65 derece arasında. Kesinlikle çok güçlü bir işlemci olduğunu belli ediyor kendisi.

Teşekkür ederim tavsiyen için ama bir şeyi belirtmeyi unutmuşum onu da hatırlatman iyi oldu. Benim kulak içi biraz sıkıntılı da silikon tarzı kulaklık takamıyorum o yüzden.

Ne demek esağfurullah kankam 😃 gayet memnunum 3060 Ti ekran kartımı rahatlıkla besleyebildiği gibi sıcaklığı da en ama en fazla işlemciyi zorlayan oyunlarda bile 71-72 derecenin üzerine çıkmıyor. Normalde ise genel olarak 60-65 derece arasında. Kesinlikle çok güçlü bir işlemci olduğunu belli ediyor kendisi.

Sağ olun hocam Allah razı olsun cevap verdiğin için :)

bir şeyi belirtmeyi unutmuşum onu da hatırlatman iyi oldu. Benim kulak içi biraz sıkıntılı da silikon tarzı kulaklık takamıyorum o yüzden.
Apple EarPods önerecektim ama son zamlardan sonra artık bütçenizi aşıyor.

Şu modele bakabilirsiniz:

Apple EarPods önerecektim ama son zamlardan sonra artık bütçenizi aşıyor.

Şu modele bakabilirsiniz:
Peki sizce gerçekten iyi mi bu kulaklık? Müzik dinlemek için kullanacağım genel olarak beni tatmin eder mi sizce? Eğer cevabınız evetse dolar daha da fırlamadan hemen alacağım çünkü.

Peki sizce gerçekten iyi mi bu kulaklık? Müzik dinlemek için kullanacağım genel olarak beni tatmin eder mi sizce? Eğer cevabınız evetse dolar daha da fırlamadan hemen alacağım çünkü.
Kendim kullanmadım hocam ama silikonsuz tipte isteyen biri olduğunuz için pek kaliteli alternatif olmuyor bu tiplerde. JBL ise bildiğiniz gibi yıllardır ses teknolojileri piyasasında olan köklü bir marka. Daha önce C100SI modelini kullanıp 50 TL civarında en iyi kulaklıklardan biri olduğunu düşünmüştüm. Doğrudan "JBL T205 kullanan var mı?" veya "JBL T205 alınır mı?" diye başlık atarak konu açarsanız forumda kullanan kişiler yorum yapabilir :)

Kendim kullanmadım hocam ama silikonsuz tipte isteyen biri olduğunuz için pek kaliteli alternatif olmuyor bu tiplerde. JBL ise bildiğiniz gibi yıllardır ses teknolojileri piyasasında olan köklü bir marka. Daha önce C100SI modelini kullanıp 50 TL civarında en iyi kulaklıklardan biri olduğunu düşünmüştüm. Doğrudan "JBL T205 kullanan var mı?" veya "JBL T205 alınır mı?" diye başlık atarak konu açarsanız forumda kullanan kişiler yorum yapabilir :)
Haklısın öyle yapacağım. Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı