100₺ Bass Kulaklık önerisi

Hakan Evginer

Kilopat
Daha fazla  
Baştan cevaplar için herkese teşekkürler. Aşırı bass seven biriyim ve 100₺ limitim var, aşağıdaki kulaklıklardan hangisini almalıyım? Ben Sony kulaküstü ve Qkz arasında kaldım.

Diğer beğendiklerim de resimlerde mevcut

Dosya Ekleri

• Screenshot_20190727-151101.png
    Screenshot_20190727-151101.png
    78,8 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_20190727-151106.png
    Screenshot_20190727-151106.png
    80,5 KB · Görüntüleme: 56
Baştan cevaplar için herkese teşekkürler. Aşırı bass seven biriyim ve 100₺ limitim var, aşağıdaki kulaklıklardan hangisini almalıyım? Ben Sony kulaküstü ve Qkz arasında kaldım.

Bass konusunda isteklerinizi karşılarmı emin değilim. Günlük kullanımda tüm isteklernizi rahatlıkla karşılar. Orjinal Xiaomi Mi Hybird Pro Hd Hi-res Audio Mikrofonlu Kulaklık - n11.com

Bass konusunda isteklerinizi karşılarmı emin değilim. Günlük kullanımda tüm isteklernizi rahatlıkla karşılar. Orjinal Xiaomi Mi Hybird Pro Hd Hi-res Audio Mikrofonlu Kulaklık - n11.com

Yorumlarda bas konusunda çok verimli olmadığı yazıyor ama gayet güzelmiş tasarımı falan da teşekkürler

Birde kz serisi var nasıl bilmiyorum ama çift sürücülü olduğu icin aklıma yattı bu kulaklıkları deneyen varsa yorumlarınızı bekliyorum
[/URL]

Birde şu çift sürücülü olan var

[/URL]
KZ ZSE DUAL DRİVER Model kulaklığı aldım elime ulaşınca deneyimlerimi yazarım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı