100 TL gaming mouse tavsiyesi

capricorn

Hectopat
Uzun süredir kullandığım Logitech G300s mouse bozuldu ve 100 TL bütçelik bir gaming mouse almayı düşünüyorum. (üzerine 30-50 TL daha ekle kendini kanıtlamış firmaların farelerini al diyecek arkadaşlara saygım sonsuz, ben de aynı şekilde düşünüyorum fakat bütçem 100 TL)

G300s mouseu uzun bir süre kullandım ve gayet memnundum. Şimdi konforu ve teknik özellikleri G300s'e yakın bir mouse almak istiyorum. Araştırarak birkaç mouse arasında kaldım ve bir mouseun sensör, malzeme kalitesi, teknik özellikleri konusunda bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.

Listemdeki mouselar bunlar;
  1. Trust 22401 GXT 180 Trust 22401 GXT 180 Kusan Oyuncu Mouse | Trust | Kablolu Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
  2. Motospeed V30 Orjinal Motospeed V30 Red ✔️rgb Gamıng Mouse ✔️ - n11.com
  3. Cooler Master MasterMouse Lite S Cooler Master MasterMouse Lite S Led Optik Gaming Mouse
  4. Bloody Q81 Neon Metal Bloody Q81 Neon Metal Ayak 3200CPI RGB Oyuncu Mouse Fiyatı
  5. Sharkoon MOU Shark Force Pro https://www.hepsiburada.com/sharkoon-mou-shark-force-pro-oyuncu-mouse-p-HBV00000EEXFH?magaza=Hobim Teknoloji&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla.cevre&gclid=Cj0KCQiA37HhBRC8ARIsAPWoO0xvdxSi1jVxnkL0xF7vqFcz2-cXqvwOffAubCl8hgvdI7zRvzPsUksaAieKEALw_wcB
  6. Bloody V7M Multi-Core Gun3 Bloody V7M Multi-Core Gun3 Gaming Mouse Usb Siyah incehesap.com
  7. MSI Clutch GM10 https://www.amazon.com.tr/MSI-S12-0...qid=1546474653&sr=8-290&keywords=gaming+mouse
  8. Gamepower Bane Gamepower Bane Oyuncu Optik Mouse Usb - Siyah Fiyatı

Genellikle FPS/rekabetçi oyunlar oynuyorum. Bu mouselar arasında aldığımda büyük farklar yaşamayacağım, G300s'e yakın özelliklere sahip hangi mouseu önerirsiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, 125 hz olması biraz kafamı kurcalıyor.

Listende yok ama Rampage Centaur kullanıyorum çok çok memnunum bir göz at istersen.

ePttAVM - Rampage CENTAUR SMX-R13 8 Tuş 4000 Dpi Gaming RGB Oyuncu Mouse
Tavsiyen için teşekkürler.

Yeniden G300s alacağım gibi 127 TL ile gayet uygun fiyata buldum. Almak isteyen arkadaşlar için de link ekliyorum.
Logitech G300S Gaming Mouse Fiyatı - G300S Oyuncu Mouse

Fakat hala farklı mouselar için tavsiyelere açığım.

Evet ben vatanda g502 gördükten sonra bu rampage i aldım dış kasası birebir aynı ele oturması ağırlığı yazılımı felan çok hoşuma gitmişti ben aslında g502 elime oturusunu beğendikten sonra o kadar para veremeyeceğim için bunu aldım ama diğer özellikleride çok tatmin edici ben çok memnunum kısıtlı bütçesi olanlara tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı