100 TL Oyun Tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba sosyal. Hazır bayram geldi benim 100 tl gibi param olucak. Steam veya originden oyun almak istiyorum ne tavsiye edersiniz. Daha ucuz yer varmı. Pc iyidir:)

Son düzenleyen: Moderatör:
AC açılımı ne? Eğer aAssassin's Creed'se internetim yetmez. 6 tane oyunu var. içinden hangisi en güzel?

Evet hocam, Assassin's Creed. Ayrıca eğer indirimdeyken yakalarsan hepsini toplam 100 TL civarı bir fiyata alırsın. Ayrıca oyunları indirmeyi dert etme zamanla inerler. İlk oyunu indirirsin onu oynarken bir yandan diğerini indirmeye başlarsın. Tek oyun almak istersen seriden en güzeli AC III sanırım. Ama Brotherhood ve AC II diyende oluyor, oynanış videolarını izle ve sen karar ver. o_O

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları direkt steam yerine büyük forumlardaki tanınmış kişilerden alırsan elinde daha fazla para kalır. İstersen yardımcı olabilirim sana amacım kâr falan elde etmek değil. Steam : Advandex.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı