1000-1500 TL alınabilecek telefon önerileri

Sony xperia XA Ultra öneriyorum. Bu arada Apple marka cihazları övüpte, android cihazları kötüleyenlere sadece gülüyorum. Android, İos işletim sisteminden daha kararlı ve performanslıdır (samsung-apple). İşletim sistemi, üretici firma ne kadar iyi optimize ederse cihazından okadar verim alacağınız kesin.

İphone 5s al ama sakın android bir telefon alma istersen galaxy s7 al ama ömrü sadece 2 3 sene fazla olmaz kasar sonra apple den şaşma

Hiç bi android telefon iphone 6s ve iphone 7 hız konusunda kesinlikle yenemez

1500 tl ye 4 sene zor fakat Mi 5, o fiyata en uzun götürecek telefondur.
Peki ithalatçı konusunda ne düşünüyorsun? Mi 5 cidden güzel bir telefon .

1500 TL ye 4 yıl kullanılacak en sağlam telefon İphone 5S dir.
İphone 5 var elimizde ailem kullanmakta şuanda 1 Kasım 2012 tarihinde alınmıştır. Hala işletim sistemi ilk gün ki kadar hızlı ve sağlıklıdır. Android işletim sistemleri bir süre sonra yavaşlama başlıyor ve sıkıntılar veriyor. Apple İOS işletim sistemi ise hiç öyle değil. Bir çok telefona taş çıkarır İphone 5 ve ben arkadaşa 5s almasını şiddetle önermekteyim. Apple premium bir şirkettir telefon tasarımlarında. Sağlamlık ve güvenlik hatta sade kullanım gayet mükemmel.

Evet telefonda her şey yapılmıyor ama bu en önemli özelliklerinden biridir. Apple işletim sistemi ve telefona bir zarar gelmemesi amacıyla sınırlamalar koymaktadır. Bu gayet mantıklı bir sistemdir. Ama bazı bilgisiz arkadaşlarımız bunları yok etme çabalarında hiç bir şey yapamıyorum diye isyandalar. Telefon bozulunca da şirketi suçlamaktalar.

Katılıyorum , apple markası çok iyi telefonlar yapmakta , fakat 2-3 yıl içerisinde güncellemeleri kesecektir. Ama hala alınabilecek bir telefon.

Özgür ruhlu biriysen zaten Android senin için biçilmiş kaftan. Bunu yaşayarak anlarsın. Bazı arkadaşlar cahillik kokuyor.
Özgür ruhluyum evet İOS işletim sistemli telefon kullandım (5s) androiddeki kadar hızlı kullanamıyorum belki bunu zaman göstericek ama ilk başlarda zorlanacağım kesin.

Sony xperia XA Ultra öneriyorum. Bu arada Apple marka cihazları övüpte, android cihazları kötüleyenlere sadece gülüyorum. Android, İos işletim sisteminden daha kararlı ve performanslıdır (samsung-apple). İşletim sistemi, üretici firma ne kadar iyi optimize ederse cihazından okadar verim alacağınız kesin.
O telefona da bu aralar merak sardım bir çok eleştiri yorumları okudum pilinin bir günü zor çıkardığı söyleniyor . Ayrıca telefon biraz büyük normalden ama kamera muğazzam bu büyüklükte bir telefonada pil az gelmiş açıkcası .

İphone 5s al ama sakın android bir telefon alma istersen galaxy s7 al ama ömrü sadece 2 3 sene fazla olmaz kasar sonra apple den şaşma

Hiç bi android telefon iphone 6s ve iphone 7 hız konusunda kesinlikle yenemez
İphone 6/6s bende almak isterdim ama bütçem iphone 5s 'e yetiyor maximum. 5s'de eskiyen bir telefon oldu artık onada çok yakın bakmıyorum.

Kamera yönünden ahım şahım bişi değil sanırım önerim. Beklentine uyarsa hepsiburada Samsung C5 ithalat görmüştüm onuda düşünebilirsin.
Edit: C7 mevcut.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı