1000-1500 TL arası klavye önerisi

Bütçe
1000-1500

Squte

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni klavye alacağım. Mekanik klavye düşünüyorum. Bütçem 1000-1500 aralığında. Üzerine çıkamam. Bu aralıkta bildiğiniz ve tavsiye edebileceğiniz klavye varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden her birinize teşekkür ederim.

60% klavye fark ediyor mu?

Hocam bende araştırıyorum hocalarımın tavsiyesi ile bunlar arasında kaldım. Sende bir göz gezdirebilirsin.
Corsair K65 mini
HyperX alloy 65
Kemove K61
HyperX alloy 60

Bunları önerebilirim hocam. Şu an 1500TL fiyat bandında bana göre alınabilecek en donanımlı klavyeler.

Hocam bende araştırıyorum hocalarımın tavsiyesi ile bunlar arasında kaldım. Sende bir göz gezdirebilirsin.
Corsair K65 mini.
HyperX alloy 65.
Kemove K61.
HyperX alloy 60.

Kemove K61 benim de çok hoşuma gitti ancak bu konularda pek bilgim yok ve Kemove markasını da pek duymadım garanti durumu ve marka nasıl bilginiz var mı?

Kemove K61 benim de çok hoşuma gitti ancak bu konularda pek bilgim yok ve Kemove markasını da pek duymadım garanti durumu ve marka nasıl bilginiz var mı?
Hocam Kemove f/p klavyeler üreten bir marka. Yurtdışında biliniyor yani. Marka olarak iyi diyebilirim. Garanti durumundan emin değilim. Amazon'un her üründe verdiği 1 aylık koşulsuz iade kapsamında diye biliyorum o kadar.

Geri
Yukarı