1000-1500 TL Bilgisayar toplama?

blackout617

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba kıbrısta yaşıyorum burda tek bir casper bayisi var bilgisayar almayı düşünüyordum ama ekran kartlarını görünce vazgeçtim almak istediğim sistem 1000-1500 TL arası olmalıydı 1550 TL buldm ama ekran kartı ATI 7510 ve internette bi baktıgımda hep olumsuz bir kart oldugunu anladım acaba türkiyeden kıbrısa yollayabilecek bir sitede varmı birde yardımcı olurmusunuz bilgisayar toplayayım ekran kartı olarak ASUS HD 7790 Direct CU II OC 1 GB iyidir diye düşündüm. işlemci olarakda intel i3-3240 sizce bunlar iyimi birde ram harddisk anakart pw olarak ne almalıyım bütçemi aşmayacak şekilde ?

133 TL daha ekle bunu al.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 410
En başta League of legends için almayı planlıyordum şimdi bf3 gibi oyunlar içinde almayı düşünüyorum bu bütçeyi böyle bilgisayar toplanabiliyorsa :)
Şuanki yani eski sistemim
AMD Athlon XP 2400+ (2ghz)
GIGABYTE ATI HD4650
1GB Ram
80gb hdd
ASROCK 7VM2 Anakart

neyse
işlemci i3 seçme sebebim oyunlar içindi aslında grafik kartının yükünün üstüne mi ney alıyormuş diye duyduydum ama amd fx bu kadar ucuz olduğunu bilmiyordum hemde gayet iyimiş.
emirhan ile pcmonster'in sistemleri arasında kaldım ekran kartı konusunda vatandaki yorumlara bakarsak emirhanın önerdiği daha iyi sanırsam ama 4GB ram az değilmi biraz oyun için? bütçem yetmezse onlara mustafanın önerdiği sistemde güzel.

Peki bunları nasıl alabilme durumum olacak ? Yani vatan bilgisayar Kıbrıs'a yollayabiliyor mu internetten baktım Kıbrısta şubesi yok galiba.Ayrıca

İşlemci: Fx X6 6300
Anakart: M5A97 R2.0
Ekran Kartı: Asus Gtx 760 DirectCU 2
Kasa: Xigmatek Asgar 382 500W
Bellek: 4 GB Ripjaws DDR3 1600 MHZ CL9 Tek Modül
HDD: WD Blue 500 GB 16 MB Önbellek 7200 RPM
1633 TL. Ben HDD'yi 1 TB yapmaktan yanayım. Bütçeyi zaten aştığı için yapmadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı