1000-1500 TL klavye önerisi

Küçük olması çok da önemli değil ama neden RK61'i tavsiye ediyorsunuz hocam?
Hocam hem ışıklandırması daha iyi. Daha iyi derken RK61 RGB iken AK873 Rainbow. Hem 3 modu var ve wirelessta kullanabiliyorsunuz. Hem de sesi daha tok. Brown switch versiyonu için öyle. Red ile bilmiyorum. Şuan switch kalitesi hakkında bir şey hatırlamıyorum ama ben olsaydım RK61 alırdım. Şuanda da %65 bir klavye kullandığım için zaten full boy olsa da sağ tarafı kullanmıyordum pek. @Endless Kaan

Hocam hem ışıklandırması daha iyi. Daha iyi derken RK61 RGB iken AK873 Rainbow. Hem 3 modu var ve wirelessta kullanabiliyorsunuz. Hem de sesi daha tok. Brown switch versiyonu için öyle. Red ile bilmiyorum. Şuan switch kalitesi hakkında bir şey hatırlamıyorum ama ben olsaydım RK61 alırdım. Şuanda da %65 bir klavye kullandığım için zaten full boy olsa da sağ tarafı kullanmıyordum pek. @Endless Kaan
Hocam açıkçası sesiydi RGB özelliğiydi bu gibi ince detaylara çok takılmıyorum. Uzun süre gitse, rahatsız edecek sorunlar çıkarmasa benim için yeterli. Ayrıca AK873 bana daha erken teslim edileceği için onu tercih etmek istiyorum. Ama sonradan RK61 almadığım için pişman olacaksam onu alayım ne diyorsunuz şu an almam lazım yoksa geç kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı