1000-1500 TL Şehir bisikleti önerisi

SeverusSnape.

Kilopat
Daha fazla  
Şehir içi kullanımına uygun bir bisiklet almak istiyorum. Çok fazla marka ve çeşit var. Nasıl bir seçim yapacağımı bilmiyorum. En iyi fiyat performans olanı arıyorum. Bu fiyat aralığında en kaliteli bisikleti bana hangi marka sunabilir? Birde bu fiyat aralığında ikinci el bisiklet almaya nasıl bakıyorsunuz? Mesela 1300 TL'ye sıfır bir bisiklet beğendim diyelim. Birde beğendiğim bisikletin daha üst modelini 2. el olarak aynı fiyata buldum diyelim. Sizce hangisini almak mantıklı olur?

Bence kendin denemelisin. Önerilenler sana rahat gelmeyebilir. Kendin bulursan daha iyi olur.
Haklısın ben en azından markalar hakkında bilgi edinmek maksadıyla yazdım birazda. Okadar çok marka var ki hangisini kafamda eleyim ona şaşırdım. Salkano,kron,carraro,mosso,bianchi hepsinin bu bütce arasındaki bisikletini alsam beni tatmin edecek mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı