1000-2000 lira E-Sigara tavsiyesi

egesvm

Hectopat
2000 liraya kadar bütçem var ve e-sigara almayı düşünüyorum. Daha önce pod mod olarak Nord 4 kullanmıştım memnundum da ama sıkılıp sattım. Şu an kit dedikleri sanırım tel ve pamuğu kendimizin sardığı e-sigara almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz olur mu? Pod cihazlarda bilgili sayılırım ama bu tür cihazlarda pek bir bilgim yok, yardımcı olursanız sevinirim.

O bütçeye çok güzel bir kit kurabilirsiniz. Av avcı modunu açıp güzel bir atomizer düşmesini bekleyeceksiniz. Tavsiyem Aromamizer Supreme V2 almanız hem RDA hem RDTA 1000-1300 lira civarına bulabilirsiniz. Çift pilli mod olarakta Revenger X alın gitsin 500 lira ediyor en çok çok temizse çift pille 600 eder.

O bütçeye çok güzel bir kit kurabilirsiniz. Av avcı modunu açıp güzel bir atomizer düşmesini bekleyeceksiniz. Tavsiyem Aromamizer Supreme V2 almanız hem RDA hem RDTA 1000-1300 lira civarına bulabilirsiniz. Çift pilli mod olarakta Revenger X alın gitsin 500 lira ediyor en çok çok temizse çift pille 600 eder.
Hocam değerli tavsiyen için çok teşekkür ederim. Ben de araştırdım ve saydığın parçalar aklıma baya yattı, muhtemelen de alacağım. Peki likit olarak tavsiye edebileceğiniz fresh bi likit var mıdır? Tercihim meyve ve buz aromaları ama kola gibi soğuk içim diğer likitleri de beğeniyorum. Ve bir de alabileceğim bir site veya forum tavsiyeniz olur mu? İnternetteki sitelere güvenemiyorum pek İzmir içinde elden alabilme imkanım olsa alırım direkt ama güvenilir site bulmak hayli zor.

Son düzenleme:
Hocam değerli tavsiyen için çok teşekkür ederim. Ben de araştırdım ve saydığın parçalar aklıma baya yattı, muhtemelen de alacağım. Peki likit olarak tavsiye edebileceğiniz fresh bi likit var mıdır? Tercihim meyve ve buz aromaları ama kola gibi soğuk içim diğer likitleri de beğeniyorum. Ve bir de alabileceğim bir site veya forum tavsiyeniz olur mu? İnternetteki sitelere güvenemiyorum pek İzmir içinde elden alabilme imkanım olsa alırım direkt ama güvenilir site bulmak hayli zor.
Golden kimyayı öneririm. Hem Fiyat/Performans hem de ürünleri temiz. Aroma olarak Pink Lemonade ve Lava Flow.

tamamdır teşekkür ederim. Bu arada baktım da bazı satıcılara 2000 liraya supreme v2 satıyorlar, revenger x ise kimse satmıyor sanırım. Artık piyasa kovalıcaz galiba
Bu devirde revenger x kalmadı. Alıcağın en ucuz çift pilli mod puma olur. Ayrıca atomizer olarak ta supreme v2 hem eski hemde hava kanalı altta olduğu için ve sizde yeni başladığınız için çok akıtma yapar doğru sarımlama yapılmaz ise. Atomizer olarak zeus x, kylin mini, Dead rabbit v3 uygundur.

Bu devirde revenger x kalmadı. Alıcağın en ucuz çift pilli mod puma olur. Ayrıca atomizer olarak ta supreme v2 hem eski hemde hava kanalı altta olduğu için ve sizde yeni başladığınız için çok akıtma yapar doğru sarımlama yapılmaz ise. Atomizer olarak zeus x, kylin mini, Dead rabbit v3 uygundur.
Hocam geekvape l200 buldum bir tane atomizer olarak zeus x takmayı düşündüm, 2500 liraya geliyor ikisi makul müdür sizce? Piyasa hakkında pek bir bilgim yok, 0 fiyatları uçmuş durumda

Hocam Kylin mini kullandım bu işi 3 yıl profesyonel olarak yaparken her gün akıtması ile uğraştım.

Bu devirde revenger x kalmadı.
Bu devirde kaldı. Fiyat performans bir mod.

Ayrıca atomizer olarak ta supreme v2 hem eski hemde hava kanalı altta olduğu için ve sizde yeni başladığınız için çok akıtma yapar doğru sarımlama yapılmaz ise.
Eski olmasına rağmen çok güçlü bir atomizer. Ben hiç bilgisi olmayan birisine de aldırdım, sarımı çok basit telleri tak bitti pamuklama kaynaklı bir akıtma olacak diyorsanız bahane hava kanalları olmamalı kusura bakmayın ama eli kolu olan herkes o atomizeri sorunsuz çalıştıracak şekilde tasarlamış yapanlar. Hem RDA hem RTA olması ayrı bonusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı