1000-2000 TL Mekanik klavye önerisi

Bütçe
Max 2000 TL
Bunun mavi renklisinde ışık keycapslerden geçiyordu. Galiba o daha iyi olur.
Mavisi hem 2000'i geçiyor hem de mavi switch. Ben olsam tercih etmezdim zaten monitörün ışığı yeterince aydınlatıyor ayrıca aydınlatmasa bile ezberinde olan birisi çok kolay yazıyor yani.

Şahsen ben geceleri bile RGB açmıyorum. Hocam kopya çekmezseniz sevinirim. Teşekkürler.

çok pahalı değil ben blue switch t60 klavye kullanıyorum hemde küçük fiyatıda uygun bakabilirsin
8 ay T60 kullandım. Kullanırken en rahatsız hissettiğim klavyeydi kendisi. Ardından 70 TL'lik klavye aldım çok daha rahattı. Onun yerine Ak680 veya Z11 çok daha iyi bir tercih olur. T60 kesinlikle önermememin nedenleri ise kalitesiz switch ve keycapslere sahip olması ve hotswap olmaması. Aldıktan 2 ay sonra tuş basmama gibi sorun yaşayan çok. Şu an Akko 5087/5108B kullanıyorum, ben klavye kullanmamışım dedirtiyor.

Güzelmiş fakat tek renk olursa daha iyi olur. Ben öyle renkli şeyler çok dikkatimi dağıtıyor.

çok pahalı değil ben blue switch t60 klavye kullanıyorum hemde küçük fiyatıda uygun bakabilirsin
T60'a baktım. Market klavyesine benziyor. Benim gibi öfke kontrolü olmayan birine en fazla 2 hafta dayanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı