1000 Lira Altı Lumia Tavsiye

Hasan Nemrut

Hectopat
Daha fazla  
Windows phone 8.1'den sonra çıkacak çoğu güncellemeyi alacak bir telefon arıyorum.
-625, 630, 635, 1320 modellerine baktım. Hangisinin güncelleme süresi en uzundur yada yeni modeli mi beklemeliyim güncelleme desteği fazla olması için?

Son düzenleyen: Moderatör:
1320 hoşuna gitmeyecek. Tasarım açısından fazla büyük. Güncelleme istiyorsan 1gb Ram'li cihazlara bakman lazım ve yazdıkların arasında 1gb Ram'li tek telefon 1320. Bence 820 alabilirsin. İnternetten alırsan hepsiburada.com daki 920'ye de bakmalısın.

Merak ediyorum nerdeymiş gidip alalım link atarsanız, tabi bilindik bir site linki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişisel tavsiyem 1320 olacaktır. Piyasada bu fiyata bu kalitede bir telefon bulmak bence imkansız. 8.1 güncellemesini alacağının garantisini de verebilirim sana.

Büyük boyutlu ekrana sahip telefonları kullanmak benim için her zaman daha kolay olmuştur.

630 ve 930 gelmesine daha çok var. Ayrıca 930 amiral gemisi olacak ve büyük ihtimal 1700 TL civarında olacak. 630 ise giriş seviye bir telefon ve 512 MB RAM var. Sana tavsiyem boyut sıkıntı olmaz diyorsan 1320 al. Yok boyut sıkıntı olur diyorsan 920, 820 bulabilirsen 925 al.

Nokia, Lumia 6xx serisine resmen üvey evlat muamelesi yapıyor. 620'nin ekranı küçüktü, 625'te ekran büyüdü ama çözünürlük sabit kaldı. Ayrıca ClearBlack teknolojisini kaldırmışlardı. Şimdi 630'da ClearBlack eklenmiş ama RAM sabit tutulmuş. İnsan gerçekten hayret ediyor.

Tavsiye konusunda: Büyük ekran sorun olmazsa ben de 1320 tavsiye ederim.

Son düzenleme:
-620 625 630 635- olmak üzere 4 tane model geçti fakat ram hâlâ 512. Beni endişelendiren durum da bu açıkçası, ileriye yönelik durmuyor :|

512 MB ramli almanı tavsiye etmem uzun ömürlülük açısından. L925 hem tasarımı, hem özellikleri, hem de kamerası olsun çok iyi. 925 almanı şiddetle tavsiye ederim. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı