1000 Mbps hızda 100 Mbps almak

1000 Mbps yani. 1Gbps desteklemiyor yani kart satın almanız gerekiyor.

Diver güncel değilse güncelleyin tekrar bakalım.
Sizden bir şey rica edebilir miyim. Yukarıda arkadaşın dediği üzere ağ sıfırlama yaptım fakat internetim tekrar geri gelmedi. Şu an ne yapmam gerekiyor ger getirmek için?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    233,5 KB · Görüntüleme: 89
Sizden bir şey rica edebilir miyim? Yukarıda arkadaşın dediği üzere ağ sıfırlama yaptım fakat internetim tekrar geri gelmedi. Şu an ne yapmam gerekiyor ger getirmek için?

Driver silinmiş dışarıdan bir yerden indirip kurun düzelir.
Sizden bir şey rica edebilir miyim? Yukarıda arkadaşın dediği üzere ağ sıfırlama yaptım fakat internetim tekrar geri gelmedi. Şu an ne yapmam gerekiyor ger getirmek için?

Telefonun internetini verin bilgisayara Windows 10 kullanıyorsanız güncelleştirmeyi denetleye basın otomatik kurar.

Telefonun internetini verin bilgisayara Windows 10 kullanıyorsanız güncelleştirmeyi denetleye basın otomatik kurar.
Driverını bulamıyorum sizde nereden bulabilirim.

Evimde telefon interneti çekmiyor.

@HikmetGven4TR Hocam benim ki kaç MBps destekliyor? Port 2.5 Gbps'lik anakart portu. İkinci resimde neden 100 Mbps gözüküyor? Orada da 2.5Gbps gözükmüyor? Ama sizin attığınız resimde 1Gbps gözüküyor neden peki? 101 Mbps'lik internet alırsam desteklemeyecek mi? İnternet kartı mı almam gerekecek?

Adsız.jpg

Ekran görüntüsü 2021-07-11 132334.jpg

@HikmetGven4TR hocam benim ki kaç Mbps destekliyor? Port 2.5 Gbps'lik anakart portu. İkinci resimde neden 100 Mbps gözüküyor? Orada da 2.5Gbps gözükmüyor? Ama sizin attığınız resimde 1Gbps gözüküyor neden peki?

Eki Görüntüle 1103700
Eki Görüntüle 1103703

Modem'e kabloyu taktiğimiz yerde 1Gbps veya 2.5Gbps olması gerekiyor.
Yeterli mi acaba?

Burada model yazmıyor.

Efendim nereden bakabilirim tam modeline?

Yeni konular

Geri
Yukarı