1000 TL %60 mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000

Quagmire

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Çoğunlukla Valorant ve CS oynuyorum. Kriterlerim %60 gibi küçük olması ve mekanik olması. Bütçem en fazla 1000TL. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Forumda bir konuda önerildiğini görmüştüm. Yakın zamanda ben de almayı düşünüyorum o yüzden paylaşmak istedi.

Forumda bir konuda önerildiğini görmüştüm. Yakın zamanda ben de almayı düşünüyorum o yüzden paylaşmak istedi.

Switch'ler çok çınlama sesi yapıyor. Işığı ise kronik sorunlu. Benim ürünümün X butonunun ışığı birkaç aylık kullanımda kısılmıştı. Sosyal dahil olmak üzere birkaç sitede de gördüm, X butonunun ışığı bozulabiliyor.

En azından çift tıklama vb. gibi sorunları yok. Hot-Swap olması da bir artı.

Fakat TKL ile %60 arasında da büyük bir boyut farkı var. Konu sahibi %60 istediği için biz yine %60 bakalım.

Switch'ler çok çınlama sesi yapıyor. Işığı ise kronik sorunlu. Benim ürünümün X butonunun ışığı birkaç aylık kullanımda kısılmıştı. Sosyal dahil olmak üzere birkaç sitede de gördüm, X butonunun ışığı bozulabiliyor.

En azından çift tıklama vb. gibi sorunları yok. Hot-Swap olması da bir artı.

Fakat TKL ile %60 arasında da büyük bir boyut farkı var. Konu sahibi %60 istediği için biz yine %60 bakalım.

Dierya'nın tuş dokusuyla ilgili bilginiz var mı? Beyaz olanda kullanıma bağlı kararma olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı