SA:MP "out of range" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

zeus78

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
4 Gb
SA:MP adlı oyuna girdiğim zaman çözünürlük ayarladığım zaman bu hatayı alıyorum ekranda. Ekranda 1440x900 yazıyor ama oyunda yok yapamıyorum. Bir çözümü var mı?

Monitör uyarısı gibi bir hata mı ? Mesela fullscreen bir uygulamayı alt+tab attığınızda ekranda HDMI yazması gibi mi ? Eğer öyleyse monitörünüz o çözünürlüğü desteklemiyor olabilir.

Monitör uyarısı gibi bir hata mı ? Mesela fullscreen bir uygulamayı alt+tab attığınızda ekranda HDMI yazması gibi mi ? Eğer öyleyse monitörünüz o çözünürlüğü desteklemiyor olabilir.
Addon ile çözünürlüğü düzeltebilirsiniz, 2.6 ya da 2.5 kurmanız yeterli olacaktır. Bazen Addon çalışmıyor, Samp'ın sürümünü değiştirmek gerekiyor.

Monitör uyarısı gibi bir hata mı? Mesela fullscreen bir uygulamayı Alt+Tab attığınızda ekranda HDMI yazması gibi mi? Eğer öyleyse monitörünüz o çözünürlüğü desteklemiyor olabilir.

Bilgisayara format atılmadan önce aynı çözünürlükte bir sıkıntı yoktu.

Addon ile çözünürlüğü düzeltebilirsiniz, 2.6 ya da 2.5 kurmanız yeterli olacaktır. Bazen addon çalışmıyor, SA:MP'ın sürümünü değiştirmek gerekiyor.

Tamam teşekkür ederim, deneyeceğim.

Bilgisayara format atılmadan önce aynı çözünürlükte bir sıkıntı yoktu.

Tamam teşekkür ederim, deneyeceğim.
Formatla bence alakası yok genellikle o olay addonsuzluktan dolayı olabiliyor addon 2.5 kurup samp 0.3 kurarsan 0.3.5, 0.3.7 r2 vs değil r1 0.3 serisinden olacak enb'yide 2.5 ya da 2.6 kurarsan sorun düzelir.

Geri
Yukarı