1000 TL altı oyuncu veya ofis koltuğu önerisi

Sam001

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, pandemi dolayısıyla uzun saatler bilgisayar başında duruyorum. Sandalyede oturmaktan skolyoz olmak üzereyim. :) Bir tane oyuncu veyahut ofis koltuğu almak istiyorum ama çok model var, karar veremedim. Belimin ağırmamasını sağlayacak ve dik durmaya çalıştığımda kafamı birazcık destekleyebilecek bir koltuk arıyorum.

Bütçeye gelirsek 1000 TL gibi bir fiyat ödeyemem, daha altında olmasını dilerim.

Decofis Melodi Fileli Ofis Koltuğu:

https://www.hepsiburada.com/decofis-melodi-fileli-ofis-koltugu-p-HBV00000TW5OB?magaza=DECOFİS

Bu model hakkında yorumlarınızı da merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türksit hakkında hep kötü yorumlar gördüm neden öyle? Bir de bu modelin bel desteği yok sanırım sürekli arkaya yaslanarak bilgisayarda vakit geçirmek mümkün değil. Çok düşünmemin sebebi bildiğiniz üzere az bir para değil ve hayatı çok etkiliyor.

Ben o kötü yorumlara aldırış etmeden türksit aldım 2 hafta sonunda her yeri gıcırdamaya başladı koltuğa rahat oturamıyordum 4 hafta sonra ise koltuğun arkası karton gibi talaşdan yapıldığı için vidaları söküldü ve yaslanamaz oldum bu arada koltuğun içinde süngerden çok talaş var yani bir süre sonra sertleşiyor koltuk tabureye dönüyor. Türksitten uzak durun.

Ben o kötü yorumlara aldırış etmeden türksit aldım 2 hafta sonunda her yeri gıcırdamaya başladı koltuğa rahat oturamıyordum 4 hafta sonra ise koltuğun arkası karton gibi talaşdan yapıldığı için vidaları söküldü ve yaslanamaz oldum bu arada koltuğun içinde süngerden çok talaş var yani bir süre sonra sertleşiyor koltuk tabureye dönüyor. Türksitten uzak durun.
İlk mesajımdaki linke yorum yapabilir veya başka bir model önerebilir misiniz

Maalesef ben koltuğu kullanmadım ama bu markayı çok öven var. Baş desteğinin sabit olduğu yazıyor.
Kafa kısmı oynayan buymuş, yorumları da çok iyi. Aklımda sadece boy sıkıntısı kaldı. 182-183 cm boylarındayım kafa hizamdan aşağı kalır mı acaba

Geri
Yukarı