1000 TL bütçe ile mouse önerisi

Bütçe
1000

shacoustasi2

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 , Asus Dual RX 6650 XT , T Force 8+8 3200 Mhz DDR4 Ram , Gigabyte A520M K ,
1000 TL bütçem var, mouse önerir misiniz? Şu an G102 kullanıyorum şekli buna benzerse çok iyi olur.

1000 TL bütçem var, mouse önerir misiniz? Şu an G102 kullanıyorum şekli buna benzerse çok iyi olur.
Bütçenin açık ara en iyisi denebilir. Dareu modelleri var bir de ama bütçenizi aşıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bütçenin açık ara en iyisi denebilir. Dareu modelleri var bir de ama bütçenizi aşıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Farenin alt kısmı nasıl acaba SteelSeries Sensei Ten önerilmişti aldım fakat alt kısmı kaymaktan çok yapışıyor gibiydi ve bu G102'ye göre ağır hissettiriyordu bu yüzden iade edeceğim hafta içi bir de G305 nasıldır acaba tasarım ve alt kısmı bakımından aynı seriden olduğundan dolayı daha iyi olmaz mı? G305 ile bu farenin farkı nedir tasarım olarak G305 elimdekine benzediği için soruyorum.
Ayrıca ürün önerin olursa kablolu veya kablosuz olması pek önemli değil teşekkür ederim önerin için.

Farenin alt kısmı nasıl acaba SteelSeries Sensei Ten önerilmişti aldım fakat alt kısmı kaymaktan çok yapışıyor gibiydi ve bu G102'ye göre ağır hissettiriyordu bu yüzden iade edeceğim hafta içi bir de G305 nasıldır acaba tasarım ve alt kısmı bakımından aynı seriden olduğundan dolayı daha iyi olmaz mı? G305 ile bu farenin farkı nedir tasarım olarak G305 elimdekine benzediği için soruyorum.
Ayrıca ürün önerin olursa kablolu veya kablosuz olması pek önemli değil teşekkür ederim önerin için.
G305 de fena değil. Ama M800 Pro çok daha iyi her açıdan. O paraya alacağınız farelerin skatezlerinin öyle olması normal denebilir. M800 Pro normalde 1600. İndirime girdi.

G305 de fena değil. Ama M800 Pro çok daha iyi her açıdan. O paraya alacağınız farelerin skatezlerinin öyle olması normal denebilir. M800 Pro normalde 1600. indirime girdi.

M800 Pro dışında Ajazz 199 veya attack shark X3 de alınabilir. Mcu açısından X3 biraz zayıf ama sensörü muazzam.
Bu arada benim elim 20cm hangisini alsam daha iyi olur hâla düşünüyorum. Nays hesabı açıp 200 liraya yakın cashback alıyorum.

M800 Pro alacağım sanırım önerileriniz için teşekkür ederim.

Logitech ile devam etmenizi öneririm, yukarıda önerilen rastgele markalar, olabilecek en ucuz switch'lere sahip oluyor ve kısa bir süre sonra jitter yapmaya başlayınca anlıyorsunuz logitech'in switch'lerinin ve tekerleğinin ne kadar iyi olduğunu.

Geri
Yukarı