1000 TL bütçeli fotoğraf makinesi önerisi

kalemliy

Centipat
Merhabalar, 3D modelleme ve animasyonla uğraşıyorum, 1000TL altı beni fotoğraf makineleri olayına ilk adımımı atmamda yardımcı olacak, hem fotoğraf çekip hem de video alabileceğim bir makine arıyorum. İnternette bilgi çok doğrusu yok, youtube desen 4-5 reklam koyim diye 20 dk boş yapılmış saçma videolar var ve açıkcası oturup uzun araştırmalar yapabileceğim bir vaktim de yok. Hangi tür makinelere yönelmeliyim? Ve 2. el (ki bu fiyata sadece 2.el olur diye düşünüyorum) makine önerileriniz var mı?
Teşekkürler!

Kendi fotoğraf makinemi bu grupta satmıştım. Alım satım ilanları var, bir bakın isterseniz. Veya 800-1000 arası makine bakıyorum diyerek gönderi de yazabilirsiniz.

Merhabalar, 3D modelleme ve animasyonla uğraşıyorum, 1000TL altı beni fotoğraf makineleri olayına ilk adımımı atmamda yardımcı olacak, hem fotoğraf çekip hem de video alabileceğim bir makine arıyorum. İnternette bilgi çok doğrusu yok, youtube desen 4-5 reklam koyim diye 20 dk boş yapılmış saçma videolar var ve açıkcası oturup uzun araştırmalar yapabileceğim bir vaktim de yok. Hangi tür makinelere yönelmeliyim? Ve 2. el (ki bu fiyata sadece 2.el olur diye düşünüyorum) makine önerileriniz var mı?
Teşekkürler!
eğer ikinci el takıntınız yoksa düşük shutter lı bir
Canon g1x veya
Fujifilm x10 veya x20 bakabilirsiniz
kompakt dışında
canon tarafında 600d veya 650d bakabilirsiniz
sıfır tarafında ise
Canon Ixus 185sl den daha farklı bir seçeneğiniz yok gibi duruyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı