1000 TL civarı kulaklık önerisi

Hocam bugün bir arkadaşa söyledim size de söyleyeyim, kulaklık sağlık işi ucuza bir şey kapatmak yerine biraz para biriktirip kaliteli bir şey almanız daha mantıklı olur, kulağınıza bir şey olursa ne yazık ki düzeltemezsiniz yazık olur, bu fiyata çünkü dandik markalar var.

Hocam bugün bir arkadaşa söyledim size de söyleyeyim, kulaklık sağlık işi ucuza bir şey kapatmak yerine biraz para biriktirip kaliteli bir şey almanız daha mantıklı olur, kulağınıza bir şey olursa ne yazık ki düzeltemezsiniz yazık olur, bu fiyata çünkü dandik markalar var.

Çakma airpod gibi kulaklıklarda evet ama bilgisayar kulaklıklarında sorun yok hocam. 1000TL bilgisayar için gayet normal fiyatlar alt segment olarak.

O fiyata dandik marka var diye kalan markalar kötü olmuyor yalnız.

Öven insanlar gördüğüm için linkini atıyorum.

Bilgisayar ve oyun amaçlı H2002p.

Hocam kusura bakmayın ben linki atana kadar siz atmışsınız 😅

Arkadaş daha kullanım amacı ve istediği özelliklerini daha belirtmedi, neden direk Gamenote H2002p linki atılıyor?

Arkadaş daha kullanım amacı ve istediği özelliklerini daha belirtmedi, neden direk Gamenote H2002p linki atılıyor?
Ben tahmine dayalı olarak attım. Arkadaş eksik yazmış çünkü. Mesajları görünce illaki istediğini belirtir.

Yeni konular

Geri
Yukarı