1000 Tl F/P telefon önerisi

mfç erhan

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, 1.000 TL'yi geçmeyecek güzel bir telefon önerebilir misiniz? 1.000 tl dışarı çıkmasın. Micro SD kart ve başka ürünler de alacağım.
Bu arada aklımda general mobile discovery 2 plus var ve soru sormak istiyorum. GM disc.2 + hakkında.
-Kamera odaklama var mı ?
-Bazen menüler arası geçişte kasmalar oluyormuş.
Eğer bu 2 sorun yoksa hiç düşünmeden konuyu kapatıp general mobile discovery 2 plus alacagım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.General Mobile Alma bende şuan discovery var kamerası bozuk sadece ön kamera çalışıyor.
Ayrı yeten kamera simgesi yok garantiye gönderdim, arka kapağı olmadan gönderdiler, nedense 30 dk isteksizce güldüm.
2.Bütçenin 100 TL aşıp Kendine 2 alabilirsin, aşamam dersen zenfone 6 alabilirsin.Ama şiddetle zenfone 2 öneririm.

Afedersiniz bende 1000 tl bütceyle telefon arıyorumda Sony C4 nasıl hem arkadaşda bilgi almış olur? Ne zaman 1000 tl bütceli biri soru sorulsa zenfone 2 öneriyorsunuz o kadar iyimi telefon?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı