1000 TL gamepad önerisi

Naçizane görüşüm Monster Pusat'ın N11'deki indirimle birlikte 1100TL'ye F/P olduğu yönünde. Eksi olarak joystick griplerini ben beğenmedim, parmağa güzel oturduğunu düşünmüyorum ama silikon grip kılıf takılarak çözülebilir. Bu fiyata F710 hem ağır, hem pilli, hem de triggerlarının Monster'a göre kötü olduğunu düşünüyorum. Eğer ki Xbox gamepad düzenini seviyorsanız F/P bir ürün. Monster'ı yeni bozulan ve yıllardır kullandığım F710 yerine aldığım bilgisini de vermek isterim. Yani uzun süreli bir Monster deneyimim yok.

naçizane görüşüm monster pusat'ın n11deki indirimle birlikte 1100tl ye f/p olduğu yönünde. Eksi olarak joystick griplerini ben beğenmedim, parmağa güzel oturduğunu düşünmüyorum ama silikon grip kılıf takılarak çözülebilir. Bu fiyata f710 hem ağır, hem pilli, hem de triggerlarının monster'a göre kötü olduğunu düşünüyorum. Eğer ki xbox gamepad düzenini seviyorsanız f/p bir ürün. Uzun vade monsterı yeni bozulan ve yıllardır kullandığım f710 yerine aldığım bilgisini de vermek isterim.
1.200 TL'ye 8BitDo Ultimate C varken asla FP olamaz Monster.

Dediğim gibi 8bitdo deneyimim yok lakin monster'ın kötü bir ürün olduğunu da düşünmüyorum. 8bitdo lara da almadan önce baktım lakin belirttiğiniz fiyata kablosuz bir model bulamadım

100 TL indirim kodu var.

100 TL indirim kodu var

Artıları neler, şuan kullanıyor musun?

Bir de bazı insanlar kolun ergonomik olmadığını düşünüyorlar, xbox gibi daha yatay değil dik bir duruşu olduğu için

Artıları neler, şuan kullanıyor musun?

Bir de bazı insanlar kolun ergonomik olmadığını düşünüyorlar, xbox gibi daha yatay değil dik bir duruşu olduğu için
Xbox'dan çok bir farkı yok tutuşun, Xbox standına bile tam oluyor ürün. Ergonomik. 9. Nesil'den pek bir farkı yok, kullanıyorum.

Naçizane görüşüm Monster Pusat'ın N11'deki indirimle birlikte 1100TL'ye F/P olduğu yönünde. Eksi olarak joystick griplerini ben beğenmedim, parmağa güzel oturduğunu düşünmüyorum ama silikon grip kılıf takılarak çözülebilir. Bu fiyata F710 hem ağır, hem pilli, hem de triggerlarının Monster'a göre kötü olduğunu düşünüyorum. Eğer ki Xbox gamepad düzenini seviyorsanız F/P bir ürün. Monster'ı yeni bozulan ve yıllardır kullandığım F710 yerine aldığım bilgisini de vermek isterim. Yani uzun süreli bir Monster deneyimim yok.
Pusatı çok gömdüler. F710da takoza benziyor. Onların yerine 8.nesil 2.el Xbox kolu aldım 1100e

Geri
Yukarı