1000 TL Kablosuz Gaming klavye önerisi

Bütçe
1000

NameDeli

Hectopat
Arkadaşlar bütün ekipmanları kablosuz yapacağım sadece klavye kaldı. Maksimum 1000 TL bütçem var. Oyunlarda gecikme yapmasın, %60 klavye olursa güzel olur.

Hocam o fiyatlara çok zor kablosuz oyuncu klavyesi bence biraz daha para koyarak kaliteli bir şey almanızı öneririm. Şöyle bir şey buldum fakat ne kadar iyidir bilemem incelemesini izleyin öyle karar verin.
Çıkmaya gerek yok. Neredeyse aynı kalitede olan MAGIC-REFINER klavyeler var.

Arkadaşlar bütün ekipmanları kablosuz yapacağım sadece klavye kaldı. Maksimum 1000 TL bütçem var. Oyunlarda gecikme yapmasın, %60 klavye olursa güzel olur.

70 TL üstüne çıkabiliyorsan kesinlikle bu. Alamıyorsan Magic refiner.

70 TL üstüne çıkabiliyorsan kesinlikle bu. Alamıyorsan Magic refiner.
Türkiye Direkt Posta yöntemi ile alın alırsanız.

O klavye markasını hiç duymadım o yüzden bilemiyorum fakat Redragon kullanan birkaç arkadaşım olduğu ve memnun oldukları için bunu attım.
Hocam Royal Kludge alabiliyorsan attığımı al. Alamıyorsan Magic refiner ciddiyim. Royal kludge switchleri stok olarak magic refinerdan daha iyi. Royal kludge ek olarak kablolu da kullanılabiliyor RGB desteği var ayrıca çok güzel modları ve yazılımı var.

Hocam royal kludge alabiliyorsan attığımı al. Alamıyorsan Magic Refiner ciddiyim. Royal kludge Switch'leri stok olarak Magic Refiner'dan daha iyi. Royal kludge ek olarak kablolu da kullanılabiliyor RGB desteği var ayrıca çok güzel modları ve yazılımı var.

Evet hocam biraz araştırdım hakılısınız teşekkür ederim bilgilendirme için.

Geri
Yukarı