1000 TL Kablosuz Gaming Mouse Önerisi

celal_1433

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Rampage mouse var bende orta tekerleği aşağı kaydırınca yukarı yukarı kaydırınca aşağı gidiyor aşağı yukarı hareket ediyor, içini temizledim baktım ettim olmadı bende yeni mouse almaya karar verdim. Sağ el orta büyüklükte elim var ve palm grip şeklinde tutuşum var. Logitech G305 mouse düşündüm bayağı övüyorlar ama yine de bir de size sorayım dedim 1000 TL'ye kadar bütçem var şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben yürüme engelli olduğum için koltukta oturuyorum çekyat tarzı onun üzerinde sensörü iyi işler mi sıkıntı olur mu biraz araştırdım mouse padlerde bile takılma yapıyormuş kafamı kurcalayan tek soru bu

up

up

valla hocam siparisi geçtim umarim memnun kalirim koltukta da sikinti cikarmazsa tamamdir.

Son düzenleme:
Hocam ben yürüme engelli olduğum için koltukta oturuyorum çekyat tarzı onun üzerinde sensörü iyi işler mi sıkıntı olur mu biraz araştırdım mouse padlerde bile takılma yapıyormuş kafamı kurcalayan tek soru bu

up

up

valla hocam siparisi geçtim umarim memnun kalirim koltukta da sikinti cikarmazsa tamamdir.
Optik sensör var hocam sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.

Optik sensör var hocam sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum.
Tamam hocam siparisi geçtim bakalım teşekkür ederim yardımlarınız için.

Tamam hocam siparisi geçtim bakalım teşekkür ederim yardımlarınız için.
Hocam size bir şey sormak istiyorum mouse geldi de fareyi prizde şark aleti ile şark etsem sakıncası olur mu ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı