1000 TL oyun için kulaklık önerisi

Mesela önerseniz. Ses kartı ile ne yapacağım?

Daha demin G6 hakkında yorumlar yazıyolardı indirimde diye, ben 1 ya da 2 hafta önce almıştım yazışmaları sonradan gördüm ama ben aldığımda 2 çeşit G6 vardı fiyattan şüpheliydim biri Creative G6 1K civarı fiyatı vardı diğeri Creative Sound Blaster G6 5K civarı fiyat farkı vardı şüphelendiğim için 5K olanı aldım ses kartı konusunda Creative üstüne yok bunu Dell laptopumdan biliyorum insanların hiç duymadığı sesi duydum kristal sesi veriyordu resmen laptoptaki ses kartı ama bazı ayarları da doğru yapmak gerekiyor sanırım, ayarımı değiştirdim bilmiyorum o sesi sonradan alamadım kulaklıkta 85 liralık kulaklıktı yani kulaklık pahalı olsa yine aynı sesi alırsın önemli olan iyi bir EQ programı dağlar kadar fark ediyor 2.si yazılımı 3.iyi ses kartı 4. kulaklık belki biraz fark eder ama kesinlikle kulak içi daha iyi sesleri daha derinden veriyor oyundaymışım gibi hissediyom.

Hocam şu anda ses kartı alalam kulak içi kulaklık tavsiyeniz varsa söylebilirsiniz.

Bazı araştırdıklarım vardı ama kullanmadım yorumları en iyi olanları seçtim atıyorum hemen.

Güveneceğiniz siteden alın bir de silikon uçlular daha konforlu bende Logitech prox var ama oyunlarda artık kullanmıyorum kulak içi 2000TL'lik qinera gimlet var onunda zümrüttaşı kulağı ağrıtıyor fena silikon uçlu olursa daha rahat olur.

Geri
Yukarı