1000 TL Oyuncu mouse önerisi

Baştan söyliyorum kimse benimle sensör tartışması yapmasın, ama bu mouse mükemmel bir şey kullanıyorum ve neredeyse 5 yıl oldu sadece ufak tefek aşınmalar var. Sadece biraz ağır ve büyük.

Baştan söyliyorum kimse benimle sensör tartışması yapmasın, ama bu mouse mükemmel bir şey kullanıyorum ve neredeyse 5 yıl oldu sadece ufak tefek aşınmalar var.
Sensör tartışması yapmayacağım ama çift tıklama tartışması yapacağım. Bu farenin çift tıklama sorunları var hocam. :D

Sensör tartışmayası yapmayacağım ama çift tıklama tartışması yapacağım. Bu farenin çift tıklama sorunları var hocam. :D

Vallahi hocam kuzenimde kullanıyor 3 yıldır ve bende 5 yıldır kullanıyorum, 1 kere bile problem yaşamadım. Ha bir de içindeki ışığın ilk zamanlardaki gibi net vermiyor o kadar. Teknik olarak bir sorun yaşamadım. Yaşayan illaki vardır, ama biz yaşamadık.

1000 TL bandında olursa güzel olur. Aklımda Ajazz markasının fareleri var ama bilemiyorum fikirlerinizi alayım.
Rival 3 wirelles yada klasik fiyatının en iyisi

Rival 3 wirelles yada klasik fiyatının en iyisi
Rival 3 Wireless modelinin bağlantı kopmaları dışında bir sorunu yok ama en iyi değil o bütçede!

Rival 3 ise kronik sorunlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı