1000 TL Pre-workout önerisi

SaoeiNinpou

Centipat
Daha fazla  
1000TL bütçem var. Hepsini harcamak istemiyorum. Vücut geliştirme ile değil boks ile ilgilendiğim için sadece pre-workout'a ihtiyacım var ve kardiyo aşırı ağır olduğundan sağlam bir şey olsun. Daha önce 1 yıl vücut geliştirme ile uğraştım ama pek sarmadı ve şimdi hatrı sayılır bir süredir boks ile ilgileniyorum. Daha ağzıma bir supplement sürmedim. Şu anda bunu almayı planlıyorum. Daha iyi bir seçeneğiniz var mı?

Ürün linki: 🎃ARCANUM🎃 PRE-WORKOUT -400 GR 160 SERVİS -AROMASIZ

Screenshot_20240210-114536.png
Screenshot_20240210-114521.png

1000TL bütçem var. Hepsini harcamak istemiyorum. Vücut geliştirme ile değil boks ile ilgilendiğim için sadece pre-workout'a ihtiyacım var ve kardiyo aşırı ağır olduğundan sağlam bir şey olsun. Daha önce 1 yıl vücut geliştirme ile uğraştım ama pek sarmadı ve şimdi hatrı sayılır bir süredir boks ile ilgileniyorum. Daha ağzıma bir supplement sürmedim. Şu anda bunu almayı planlıyorum. Daha iyi bir seçeneğiniz var mı?

Eki Görüntüle 2112160Eki Görüntüle 2112161
olimp r weiler
greanade
veya jnx alabiliyorsan çok daha iyi olur. Alamıyorsan da bunu alabilirsin.

Tadı falan fistan umurunda degilse, alacagin en guzel prelerden bir tanesi. Hatta en iyisi.

Evet hocam bu zaman boyunca gördüğüm en yüksek dozlu preworkout, ve evet konuyu kesinleştirdim, Thirty One pre-workout alacağım ama sanırsam daha önce kullanmış birine benziyorsunuz, tadı ve etkisi konusunda biraz öneri verir misiniz? Yorum kısmı kötü değil hatta kahkaha atmaktan gözlerim yaşardı ama eğer denemiş iseniz, etkisi hakkında yorumda bulabilirsiniz, ayrıca kaç ölçek almalıyım? Bir ölçek 2.5gr diyor sitede.

Eki Görüntüle 2112160Eki Görüntüle 2112161

Bu fiyata alabileceğiniz en iyi prelerden.

Hocam o 2.5 yasal sınırlara ayak uydurabilmek icin öyle yaziyor, yoksa 10-15-20 gram atabilirsiniz. Tadına bir şey diyemem, rezaletin de rezaleti. Hassas bir mideniz varsa, icemeyebilirsiniz. Etkisine bir şey diyemem, bomba bir ürün.

Hocam bu preworkout manyak olduğu için pek fazla koyacağımı sanmıyorum, daha önce supplement de içmedim o yüzden ilk olarak 2 ölçek ile denemek istiyorum, ayrıca tadını neye benzetirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı