1000 TL Sistem Tavsiyesi

mehmetsalihok

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar arkadaşlar. Yeni bir kasa toplayacağım. Hem kendim için hem de babam için. Eski kasa iş görmüyor artık. Babam sadece haber, video vb şeyler için kullanır bilgisayarı. Ben de arada online oyunlar oynuyorum. (Darkorbit). Toplayacağım sistem ileride ekran kartı takabileceğim ve ram yükseltebilecegim bir sistem olsun. Bütçem normalde 900 TL maksimum 1000 TL'ye çıkarabilirim. Babam beni bekliyor, bir an önce toplamam gerekiyor sistemi. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam biraz daha bütçeyi arttırabilirseniz önerdiğim sistemi alabilirsiniz. İçerisinden çıkarmak istediğiniz ürünleri çıkarabilirsiniz.
AnakartASUS H110M-C D3MSI A68HM-E33 V2
İşlemciIntel Pentium G4400AMD A8-7650K
Dahili GrafikIntel HD Graphics 510AMD Radeon HD 8470D
Ortak Bileşenler
BellekG.Skill 4GB Ripjaws DDR3 1600MHz CL9
HDDWD 3.5″ 1TB Caviar Blue 7200 RPM
KasaCooler Master CMP-350
Güç KaynağıKasaya dahil 500W
MonitörPhilips 21.5″ 223V5LHSB/00
Klavye/MouseMicrosoft Wired Desktop 400
Fiyat (KDV Dahil)1390 TL1381 TL
[TBODY] [/TBODY]

Hangi serverdesin kardeşim beraber oynayalım 8 yıllık oyuncuyum :D

Not: Sabit sürücüyü babanın işine yarar diye koydum kullanmıyorsanız oradan tasarruf edebilirsiniz.
Biraz daha para bulursanız a6 5400k yerine a8 apu alabilirsiniz daha iyiler kesinlikle. İleride upgrade edersiniz diye 420w koydum ekran kartı vs. eklerseniz eğer.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı