1000 TL Windows Phone Tavsiyesi

macrobeat

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şuanda nokia lumia 625 kullanıcısıyım 1000 tl bütçem var. 1320 almayı düşünüyorum . Alınır mı o telefon kullananlar varsa yazsınlar. Başka önerileri de bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ekranlı bir telefon istiyorsan 1320 senin işini görür. Ama 930 diye bir model çıkcakmış bilmiyorum 1000 tl'yi geçiyor mu eğer fazla para vermek istemiyorsan Nokia Lumia 630 da var.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL için 1320 boyut olarak büyük ama özellikleri bakımından fiyatı olarak çok güzel bir telefon öneirirm bende onu. Dersen ki başka ne var 820'de bulabilirsin o fiyatlara yada yeni çıkan 630 8.1 yüklü geliyor hem sadece kamerasında flash falan yok onun dışında çok sağlam bir telefon ekran kaplaması yüksek modeller de bile bulunmayan madde ile korunuyor. 930 demiş arkadaş ama o amiral gemi diyorlar ya öyle bir model olarak geliyor ve en düşük 1700'e çıkacak hatta ben Türkiye'de o fiyata çıkmaz diyorum en az 2000 * 2200 gibi bir fiyata çıkabilir.

Bende 625 kullanıcısıyım , başka telefona yönelmek istedim ama telefon yerine İpod 5 almaya karar verdim. Sim kart falan takılmıyor diye telefonumla ikisini bir kullanacağım. Kamerası falan 5mp ama çok güzel çekiyor. Kullandığım telefonda (625) 5mp ama İpod 5'in kamerasının yanından geçemez. Ön kamerasıda harika İpod 5 'in. 1.2mp İphone 5 ile aynı sanırım. İos7 var , İos8 güncellemesinide alacak. Apple'ın sitesinde 575 tl diyor. İpod'lara da bak derim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı