1000 TL'ye 2. El iPhone 5 Almak

Haklısınız. Lakin tır istiyor ve araba almak istiyorsa biz ona alabileceği bir tır öneririz. Ama doğru söylediniz. Sanırım Zenfonelara yönelmesi akıllıca olur.

Haklısınız. Lakin tır istiyor ve araba almak istiyorsa biz ona alabileceği bir tır öneririz. Ama doğru söylediniz. Sanırım Zenfonelara yönelmesi akıllıca olur.

Ben zenfone tavsiye ettiğimi pek söyleyemeyeceğim. Hatta android bana göre iyi bir seçenek değil. Ama android diyenlere HTC ve Sony olabilir.

Hala karar veremedim ne alıcağıma :D Ben Kocaeli'deyim burası kazık bence telefoncular çok pahalı satıyo bi ara s4 mini sormuştum 700 tl demişti garantisi olmadığı halde.Asus zenfone 5 düşünüyorum şuan hala çok kararsızım ne alıcam bilmiyorum :(

Ortalık karıştı ve Dayım iş yerinde kadroya kalırsa bana Lg g3 ünü vericek en kötü elimdeki telefonu kullanırım (nokia c3-00 :D ) bilgisayara yatırım bende.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı