1000 TL'ye %60 mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000
E yooso Z11 alabilirsin. Amazon.com.tr satın alma seçeneklerini göster kısmından sepete ekleyebilirsin. Amazon Prime ile 950TL'ye denk geliyor.

Biraz daha ucuza kaçmak istersen de AliExpress'den alabilirsin ancak RGB değil sabit sarı renk.

Z11 kullanıyorum stabilizerleri kötü.

Full Anti-Ghosting var zaten yay sesi kulaklık kafamda olacağı için pek de önemli değil ama Switch'lerin aniden bozulması ciddi bir sorun garantiye götürsem bile zamanımdan gidiyor. Klavyenin Switch'lerine bakacağım vakit ayırdığın için sağ ol.

Bende öyle diyordum, ama tek tuşun yay sesi çıkarması işkence gibi hissettiriyor, illa düzeltilecek o Switch. Rampage alınmaz. Anti-Ghosting her klavyede var. Dierya DK61e alın.

Stabilizer ne demek bilmediğimden soruyorum.

Dierya alacaktım zam geldi şu an 1400 lira🥹

Biliyorum, 400TL farka değer. Stabilizer boyu uzun olan tuşlarda kullanılan tuşa basış stabilitesini arttırıyor. Z11 stabilizerleri kötü, spacein sağ veya sol stabilizer kısımlarına birden çok dokunuş veya tek seferli ağır basış keycapi çıkarttırıyor ha Kemove K61'de alabilirsiniz DK61e yerine. 1000TL civarına en iyi klavye DK61e idi e-yooso Z11 alabilirsiniz, ancak alınca kesinlikle modlayın yoksa dediğim stabilizer sorunları çıkıyor ortaya.

Biliyorum, 400TL farka değer. Stabilizer boyu uzun olan tuşlarda kullanılan tuşa basış stabilitesini arttırıyor. Z11 stabilizerleri kötü, spacein sağ veya sol stabilizer kısımlarına birden çok dokunuş veya tek seferli ağır basış keycapi çıkarttırıyor ha Kemove K61'de alabilirsiniz DK61e yerine. 1000TL civarına en iyi klavye DK61e idi e-yooso Z11 alabilirsiniz, ancak alınca kesinlikle modlayın yoksa dediğim stabilizer sorunları çıkıyor ortaya.
Hocam açıkçası bir klavyeden çok bir beklentim yok sadece valorant oynuyorum ayrıca en fazla malesef 1100 verebiliyorum cüzdanda o kadar var beklemekte istemiyorum 1000 olan şey ertesi gün 1500 oluyor tıpkı dk61e gibi

Yeni konular

Geri
Yukarı