1000 TL'ye %60 mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000

Cetcik

Picopat
Daha fazla  
%60 red veya brown Switch olsun marka takıntım yok uzun ömürlü olması yeterli bütçe 1000 TL sahibinden gibi sitelerden link atmayın webden almak istiyorum.

Kemove k 61 daha önce kullanmadım ama almayı düşünüyorum.

E yooso Z11 alabilirsin. Amazon.com.tr satın alma seçeneklerini göster kısmından sepete ekleyebilirsin. Amazon Prime ile 950TL'ye denk geliyor.

Biraz daha ucuza kaçmak istersen de AliExpress'den alabilirsin ancak RGB değil sabit sarı renk.

Rampage Radiant K11 nasıldır lütfen Rampage alınmaz deyip ön yargılı olma fiyatına göre özellikleri fena değil herhangi bir incelemesini bulamadım.

Rampage Radiant K11 nasıldır lütfen Rampage alınmaz deyip ön yargılı olma fiyatına göre özellikleri fena değil herhangi bir incelemesini bulamadım.
Pudding Keycaps kullanıyor fiyatına göre keycaps leri iyi ama switch olarak outemu switch kullanmışlar, outemu gaoteyse alınabilir gibi ama eski nesil outemu ise çok sorun çıkarır. Kağıt üstünde iyi gibi duruyor ama ne kadar uzun ömürlü olur onu bilemem.

Pudding keycaps kullanıyor fiyatına göre keycapsleri iyi ama Switch olarak Outemu Switch kullanmışlar, Outemu gaoteyse alınabilir gibi ama eski nesil Outemu ise çok sorun çıkarır. Kağıt üstünde iyi gibi duruyor ama ne kadar uzun ömürlü olur onu bilemem.

İncelemesi olmadığı için bende bilmiyorum ama Full Anti-Ghosting falan var ilgimi çekti Switch türüne daha detaylı bakacağım yeni nesil Outemu ise almayı düşünüyorum bu arada eski nesilde ne gibi sorunlar var bilmediğimden soruyorum yay sesiyse pek de önemli değil.

İncelemesi olmadığı için bende bilmiyorum ama Full Anti-Ghosting falan var ilgimi çekti Switch türüne daha detaylı bakacağım yeni nesil Outemu ise almayı düşünüyorum bu arada eski nesilde ne gibi sorunlar var bilmediğimden soruyorum yay sesiyse pek de önemli değil.
Yay sesi, çift tıklama, tuşları algılamama, switchlerin aninden bozulması.Genel olarak bu sorunlar var.

Yay sesi, çift tıklama, tuşları algılamama, Switch'lerin aninden bozulması ve yay sesi. Genel olarak bu sorunlar var.

Full Anti-Ghosting var zaten yay sesi kulaklık kafamda olacağı için pek de önemli değil ama Switch'lerin aniden bozulması ciddi bir sorun garantiye götürsem bile zamanımdan gidiyor. Klavyenin Switch'lerine bakacağım vakit ayırdığın için sağ ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı