1000 TL'ye 7.1 kulaklık önerisi

Kulaklık çok iyi ama harici olarak ses kartı alması gerekecek. Üst düzey ses yongasına sahip bir anakartı yoksa arkadaşın, ürünün kutusundan çıkan ayırıcı kablo ile mikrofonu kullanması çok zor. Berbat bir performans sergiliyor. Yoksa yazılımı, malzeme kalitesi, duruşu ve ses performansı ile on numara kulaklık...

Acer Nitro 5 AN515-58'in ses kartı nasıldır bunun için?

Dün aldım bu fiyat bandında bu kulaklıktan daha iyisini bulamazsın çok güzel.
Hocam kesinlikle bu kulaklığı alın daha iyisini bulamazsınız bu fiyata. Hem beyaz çok daha güzel gözüküyor. Ben siyah modelini İtopya'dan 399 TL'ye almıştım. Hey gidi günler... 😔

Harici bir ses kartı olmadan kullanıyorum kulaklığı ve öyle berbat denilecek bir performansı yok. Üst düzey bir ses yongasına da gerek yok şahsen. Normal bir ses yongası ile gayet yeterli bir performans gösteriyor.
Daha öncede dediler bana USB ses kartı al çok farkediyor bugün burada yine denk geldi sipariş vericem ses kartı

Harici bir ses kartı olmadan kullanıyorum kulaklığı ve öyle berbat denilecek bir performansı yok. Üst düzey bir ses yongasına da gerek yok şahsen. Normal bir ses yongası ile gayet yeterli bir performans gösteriyor.
Kasa önündeki portlarda ayırıcı olmadan tek combo jack üzerinden mi kullanıyorsunuz? Ben ayrıcı ile 3-4 anakartta test ettim hepsinde berbattı şahsen. Ses gitmiyor veya sesi çok az düzeyde kalitesiz şekilde kaydediyordu. Kulaklığı araştırırsanız Reddit'te veya forumlarda çoğu kişide bu sorun mevcut.

Kasa önündeki portlarda ayırıcı olmadan tek combo jack üzerinden mi kullanıyorsunuz? Ben ayrıcı ile 3-4 anakartta test ettim hepsinde berbattı şahsen. Ses gitmiyor veya sesi çok az düzeyde kalitesiz şekilde kaydediyordu. Kulaklığı araştırırsanız Reddit'te veya forumlarda çoğu kişide bu sorun mevcut.
Tavsiyen varmi ses karti olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı