1000 TL'ye Anakart-İşlemci-RAM Önerisi

Benim hatam hocam 2.el olabileceğini söylemeyi unuttum 0 almayı pek aklımdan geçirmiyorum zaten imkansız gibi en fazla 1 tanesi sıfır olabilir.

İ5 2500 almayı düşünmüyorum hocam teşekkür ederim öneri için.

Araştıracağım hocam teşekkürler.

X3440 almayı düşünmüyorum lga1366 anakart W3680 veya Intel Xeon X5675 düşünüyorum onun yerine.
Var mı başka önerileri olan lga1155 e Xeon gibi vs vs :)
Güzel bir X58 anakart ile X5675 öneririm ben. Birde güzel bir soğutucu alıp OC yaparsanız çok güzel bir sistem olur.
Burda da görebileceğiniz gibi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel bir X58 anakart ile X5675 öneririm ben. Birde güzel bir soğutucu alıp OC yaparsanız çok güzel bir sistem olur.
Burda da görebileceğiniz gibi;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lga2011 anakart aldım aliexpressten X58 de düşündüm ama anakartları aynı fiyattı ve çoğu daha kalitesiz geldi bana veya çoğu ikinci eldi LGA2011 Huanan kart sipariş verdim E5 E2690 almayı düşünüyorum bir de yanına

İlgilenirseniz 500 TL'ye 19 ay garantili Ryzen 3 2200G satabilirim. Kalan bütçeyle 2.el A320 anakart ve 8 GB RAM alırsınız. İleriye dönük bir sistem olur.

Son düzenleme:
Lga2011 anakart aldım aliexpressten X58 de düşündüm ama anakartları aynı fiyattı ve çoğu daha kalitesiz geldi bana veya çoğu ikinci eldi LGA2011 Huanan kart sipariş verdim E5 E2690 almayı düşünüyorum bir de yanına
Huanan kartların bir kısmı çok ısınıyordu hatırlayamadım şuan adını fakat Tech Yes City kanalının bunla ilgili bir videosu vardı. İzlerseniz görebilirsiniz. Ama yine de üzmez sizi güzel platformdur.

Huanan kartların bir kısmı çok ısınıyordu hatırlayamadım şuan adını fakat Tech Yes City kanalının bunla ilgili bir videosu vardı. İzlerseniz görebilirsiniz. Ama yine de üzmez sizi güzel platformdur.
Aldığım 2.49 versiyonu Huanan'ın Tech Yes City'deki hatırladığım kadarıyla eskiydi transistörler için küçük soğutucular alabilirim değilse de teşekkür ederim hocam önerileriniz için

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı