1000 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
1200
Dostum aslında tam tersi şu anda piyasa dolar üretim sorunu kripto para ile madencilik mining gibi birçok sebep var özellikle madencilik üretim sorunu ve halkımızın fiyatları yükseğe çıkardığında indirmemeleri var bunlar en büyük sorunlar artık ekran kartları doların kontrölü altında değil yani piyasa şu anda en kötü durumunda eğer 4 ay sonra alırsan şimdi 3000TL olan bir ekran kartını 2000e bulursun.

Tahminen kaç lira eder dostum bilebilirmisn satmak istiyorumda. Yatırım yapmak saçma dediniz o yüzden.

Benim sistemim:
G3258 O.C. 4.2 GHZ
GT730 2 GB
8 GB RAM
Geçen yaz laptop alınca satayım dedim 1500'e koymuştum monitör dahil bayağı istek vardı ama satmaktan vazgeçtim. Bence senin sistem de Monitörle 1000'e gider. 1500'den koy pazarlık yap.

Benim sistemim:
G3258 O.C. 4.2 GHz.
GT730 2 GB.
8 GB RAM.
Geçen yaz laptop alınca satayım dedim 1500'e koymuştum monitör dahil bayağı istek vardı ama satmaktan vazgeçtim. Bence senin sistem de monitörle 1000'e gider. 1500'den koy pazarlık yap.

İşlemci = i3 3220.
Anakart = Gigabyte H61M S1
RAM = 8 GB DDR 3 1333MHz
PSU = bilmiyorum.
Benim sistemim:
G3258 O.C. 4.2 GHZ
GT730 2 GB
8 GB RAM
Geçen yaz laptop alınca satayım dedim 1500'e koymuştum monitör dahil bayağı istek vardı ama satmaktan vazgeçtim. Bence senin sistem de Monitörle 1000'e gider. 1500'den koy pazarlık yap.
monitörü satmak istemiyorum
Özellikleri nelerdir?

Bir de SSD ve harddisk var.

İşlemci = i3 3220.
Anakart = Gigabyte H61M S1
RAM = 8 GB DDR 3 1333MHz
PSU = bilmiyorum.

monitörü satmak istemiyorum

Bir de SSD ve harddisk var.
açık konuşmak gerekirse benim bilgisayardan iyi :D işlemci biraz düşük kalmışta neyse bu arada ekran kartını belirtmediniz? eğer ekran kartı yoksa ve monitörü satmak istemiyorsanız 1400 gibi bir teklif adil olur

Açık konuşmak gerekirse benim bilgisayardan iyi :D işlemci biraz düşük kalmışta neyse bu arada ekran kartını belirtmediniz? Eğer ekran kartı yoksa ve monitörü satmak istemiyorsanız 1400 gibi bir teklif adil olur.

İki tane ekran kartı var hangisini taksam bilmiyorum GT 710 var muhtemelen satarsam üsütnde o kalacak bir de R7 240 var 2 GB.

Yeni konular

Geri
Yukarı