1000 TL'ye Gamepower kizaru vs Corsair HS50 Pro

HakanXD

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Arc A750 8 GB i3 12100f h610m h ddr4 mld m300 512 gb
Merhaba 1K bütçe ile kulaklık arıyorum, Corsair HS50 Pro ve Gamepower Kizaru arasında kaldım. Bu bütçede başka bir kulaklık tavsiyeniz varsa onu da değerlendirebilirim. Sanal 7.1 olması tavsiyemdir.

Kafanız buyukse almayın demişler bir de kafamın buyuk olması bir problem çıkarır mı sizce Gamepower Medusa vardı bende 2019'dan beri kullaniyordum bozuldu. O yuzden araştırıyorum.

Benim kafam normal bana tam oluyor büyük kafalarda uygunmu bilmem ama çok F/P kaliteli kulaklık.

Benim kafam normal bana tam oluyor büyük kafalarda uygunmu bilmem ama çok F/P kaliteli kulaklık.

Vallahi normalde Corsair alip gecicektimde 7.1 olmaması eksi Gamepower yerine AOC daha ağır basiyor AOC'u yarin sipariş vermeyi dusunuyorum.

Merhaba 1K bütçe ile kulaklık arıyorum, Corsair HS50 Pro ve Gamepower Kizaru arasında kaldım. Bu bütçede başka bir kulaklık tavsiyeniz varsa onu da değerlendirebilirim. Sanal 7.1 olması tavsiyemdir.
İkiside idare eder.

Hocam Mihawk kullaniyormussun o kulaklıktan memnun musun?
Hocam idare eder diyebiliriz.Corsair Void vardı bende ondan daha memnundum dip ses sorunu vardı birde EQ ayarı yapmak gerekiyordu o yüzden arkadaşa sattım bunu aldım geçici süre sonra daha iyisini alacağım ama aşırı kötüde değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı