1000 TL'ye oyuncu monitörü tavsiyesi

Bütçe
1000
Evet renk görüntü önemli benim için. FIFA, GTA 5, gibi. Rekabetçi oyunlarda oynarım ancak görüntü renk önemli. Mesela bu nasıl?
İdare eder ama bu varken alınmaz bence;

Çok daha yüksek renk gamutlarına sahip, yani daha canlı renkler sunacaktır.

İdare eder ama bu varken alınmaz;

Çok daha yüksek renk gamutlarına sahip, yani daha canlı renkler sunacaktır.

Kafama takılan bir şey var aydınlatırsanız sevinirim. Oyuncu monitörü olmak zorunda değil, değil mi?

Kafama takılan bir şey var aydınlatırsanız sevinirim. Oyuncu monitörü olmak zorunda değil, değil mi?
Oyuncu kelimesi pazarlamadan ibaret. Oyun oynanır mı diye bakacaksak özelliklere bakmalıyız. İkisi de 75Hz, ikisi de IPS. Parlaklık vs. olarak da hemen hemen aynılar.
Tek fark renk gamutu ve tepkime süresi.

Acer'da 1ms yazıyor ama VRB diye bir teknoloji ile, o da görüntüyü yamultuyor, açacağınızı sanmıyorum.
1ms ile 4ms arasındaki fark çok az zaten. Hele bahsettiğiniz oyunlarda, daha da minimal.

Oyuncu kelimesi pazarlamadan ibaret. Oyun oynanır mı diye bakacaksak özelliklere bakmalıyız. İkisi de 75Hz, ikisi de IPS. Parlaklık vs. olarak da hemen hemen aynılar.
Tek fark renk gamutu ve tepkime süresi.

Acer'da 1ms yazıyor ama VRB diye bir teknoloji ile, o da görüntüyü yamultuyor, açacağınızı sanmıyorum.
1ms ile 4ms arasındaki fark çok az zaten. Hele bahsettiğiniz oyunlarda, daha da minimal.

Tamamdır çok teşekkür ederim. A 101'den sipariş vereyim o zaman. İlk kez a 101'den sipariş ile alacağım inşallah iyi çıkar :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı