1000 TL'ye Telefon Önerisi

20B sorunluydu. Sonra 20C geldi ve problem kalmadı. Tabi siz paralel ithalat alacaksınız ve bundan dolayı hangi ülkenin romu gelir bilinmez;ama her ülke kitkatın fix güncellemesini aldı.

Elbette G2 muazzam bir telefon ancak 1320 yi tavsiye ederim hem şu an 850 tl civarlarında hemde cok hızlı çok stabil ve oyun performansı inanılmaz üstelik 6 inc ekranı var, daha büyük ekran = daha keyifli oyun...

Üstelik G2 de 2 gb ram olsada android yüzünden sen bunun sadece 1 gb ını kullanabiliyorsun oysa WP de böyle bir sorun yok bu nedenle 1320 diyorum hem daha hesaplı hem daha hızlı hem daha yüksek performanslı. Kısaca 1320 tam bir Fiyat/Performans ürünü ancak yinede sen bilirsin ben fikrimi söylüyorum...
Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet. Yalnız bu cihaz LG garantisi altında değildir. Garantisi Delta adlı firmaya aittir. Yani bir arıza durumunda her şeye kullanıcı hatası derler ve muhattap bulman zor olur. Ben uyarmış olayım.

Elbette G2 muazzam bir telefon ancak 1320 yi tavsiye ederim hem şu an 850 tl civarlarında hemde cok hızlı çok stabil ve oyun performansı inanılmaz üstelik 6 inc ekranı var, daha büyük ekran = daha keyifli oyun...
Üstelik G2 de 2 gb ram olsada android yüzünden sen bunun sadece 1 gb ını kullanabiliyorsun oysa WP de böyle bir sorun yok bu nedenle 1320 diyorum hem daha hesaplı hem daha hızlı hem daha yüksek performanslı. Kısaca 1320 tam bir Fiyat/Performans ürünü ancak yinede sen bilirsin ben fikrimi söylüyorum...
Teşekkürler...
Performansa katılıyorum;ama 6 inçlik ekrana 720p çözünürlük ve 245 ppi inç başına düşen piksel ile daha iyi görüntü sunabileceğine kesinlikle inanmıyorum.
Ekranın büyük olması her zaman daha keyifli oyun anlamına gelmez.

Performansa katılıyorum;ama 6 inçlik ekrana 720p çözünürlük ve 245 ppi inç başına düşen piksel ile daha iyi görüntü sunabileceğine kesinlikle inanmıyorum.
Ekranın büyük olması her zaman daha keyifli oyun anlamına gelmez.
Alında söylediklerinde haklısın ama şöyle düşün yani gülün bile dikeni var bu kadar olumlu özellikler arasında sadece 245 ppi çok dert olmaz bence...

Evet. Yalnız bu cihaz LG garantisi altında değildir. Garantisi Delta adlı firmaya aittir. Yani bir arıza durumunda her şeye kullanıcı hatası derler ve muhattap bulman zor olur. Ben uyarmış olayım.
Bana lg'nin garantisi altında satılan linkini atabilir misiniz acaba ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı