1000 TL'ye yarış oyunu için gamepad önerisi

DARKPhoenix.58

Hectopat
Merhaba. Yarış oyunu için özellikle simülasyon tarzında F1 23, Grid Legends, WRC 9 falan tarzında oyunları oynayabilmek için ~1000₺'lik bir bütçe ile konsol almak istiyorum. 2 tane alacağım daha ucuz olursa güzel olur. Daha önceden Xbox 360W, GameSir t4W ve Polosmart PS4 kullandım Xbox'un kablosu sıkıntı yarattı ve hassas değildi hiç. Tetikler ve analoglar tuş kafasında çalışıyordu GameSir'de ise analog bozuldu bayağı erken bozuldu. Hem de geçenlerde BİM'den Polosmart almıştım, şu an analoglar biraz temassızlık yaratıyor ve bazı tuşları bozuluyor. Sizce ne almalıyım?

Merhaba. Yarış oyunu için özellikle simülasyon tarzında F1 23, Grid Legends, WRC 9 falan tarzında oyunları oynayabilmek için ~1000₺'lik bir bütçe ile konsol almak istiyorum. 2 tane alacağım daha ucuz olursa güzel olur. Daha önceden Xbox 360W, GameSir t4W ve Polosmart PS4 kullandım Xbox'un kablosu sıkıntı yarattı ve hassas değildi hiç. Tetikler ve analoglar tuş kafasında çalışıyordu GameSir'de ise analog bozuldu bayağı erken bozuldu. Hem de geçenlerde BİM'den Polosmart almıştım, şu an analoglar biraz temassızlık yaratıyor ve bazı tuşları bozuluyor. Sizce ne almalıyım?

8BitDo 1200 TL fakat 120 TL yeni kullanıcı kuponu ile 1080 TL'ye düşüyor. [US$40.58] 8Bitdo Ultimate C Kablosuz 2.4G Oyun Kontrolcüsü PC Windows 10 11 Steam Deck için Raspberry Pi Video Oyunları Ekipman ve Aksesuarları from tüketici elektroniği on banggood.com
Ama daha ucuz isterseniz Trust GXT 590 bosi Trust 22258 GXT 590 Bosi Wireless Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Monster Pusat Clutch Kablosuz Oyun Kolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yarış oyunları için Monster daha iyi olur diye düşünüyorum.

Pusat'ın analogları sorunluydu galiba alınmaz o fiyatlara.

Temiz ve sorunsuz olup olmadığını nereden anlayacağım. Ve yukarıda cevaplarda tavsiye edilen ürünler 1200'ü geçiyor elime ulaşana kadar.
HocM o 2.el cihazı yüz yüze görüşerek veya inceleyerek almanızı öneririm. Yüz yüze alamıyor iseniz alın bir tane 2.el kol sıkıntı çıkarsa iade edin

Yeni konular

Geri
Yukarı