10000-15000 TL arası dağ bisikleti önerisi

Leo DiCaprio

Hectopat
Şu anda Bianchi Discovery şehir bisikleti var. Okula vb gitmek için elektrikli bisiklet kullanıyorum. Bianchi Discorver'i satıp dağ bisikleti almayı planlıyorum. Tek teker zıplama vb hobi amaçlı şehir bisikleti ile bunları yapamayacağım için öneriniz var mıdır? Boy 1.90.

Geotech Dapper öneririm ama fiyatı çok daha aşağıda ve daha giriş seviye sanırım.

Hocam bi tık üst seviye birşey daha iyi olabilir şuan aklımda 1,2 model var sadece emin değilim yeni araştırmaya başladım şu modelleri buldum tavsiye etmişti bir iki kişi;
  1. Bisan Mtx 7400

2. Rockrider ST540 V2

Rockrider alınabilir. Diğerini önermem. Geotech'in üst modellerine bakabilirsiniz. Arkadaşın attığı linkteki bisikleti önermem. Genel olarak fat bike önermem.

Hocam bu fat bike yani benim aradığım tarzda değil

bu markayı ilk defa duyuyorum ama iyi midir ?
daha çok bilindik markalara bakıyordum şu aralar o yüzden bi emin olamadım

Marka da bisiklet de iyidir ama ikinci el önermem. Bu bütçede sıfır almak mantıklı. İkinci eli ancak çok düşük bütçelerde öneririm.

Rockrider alınabilir. Diğerini önermem. Geotech'in üst modellerine bakabilirsiniz. Arkadaşın attığı linkteki bisikleti önermem. Genel olarak fat bike önermem.

Marka da bisiklet de iyidir ama ikinci el önermem. Bu bütçede sıfır almak mantıklı. İkinci eli ancak çok düşük bütçelerde öneririm.

Rockrider öncelikli idim zaten başka önerebileceğiniz model marka var mıdır peki

Kron XC500 olabilir. Kullanım amacı ve dieğr aradığınız özelliklere göre tercih yapabilirsiniz.

Kron XC500 olabilir. Kullanım amacı ve dieğr aradığınız özelliklere göre tercih yapabilirsiniz.

Gerçi kafanızı karıştırmak istemem. Boşverin kronu. Rockrider sizi asla üzmez. Krona göre de daha iyidir.

Geri
Yukarı