10000 TL telefon önerisi

Bütçe
10000
Yok değil A25 cihazı şuan amazonda 9.999 TL sanırsam bakmanızı öneririm

Çok az daha çıkabilirseniz A34 cihazı tam fiyat performans ürünü
Haklısınız hocam aklım çok karıştı vallahi, telefondan beklentilerim çok değil o yüzden bütçemin üstüne çıkmak mantıklı mı emin değilim.

Haklısınız hocam aklım çok karıştı vallahi, telefondan beklentilerim çok değil o yüzden bütçemin üstüne çıkmak mantıklı mı emin değilim.
Ben de şuanda telefon alma evresindeyim hep istediğin fiyatın biraz üstünde daha güzel cihaz oluyor ve bu bitmek bilmeyen bir döngüye giriyor 10k 11.5k 14k 16k böyle böyle gidicek hocam çok ağır işlemler için kullanılmayacaksa A25 veya A34 arasında seçim yapıp alın kafayı yersiniz yoksa

Oyun oynanmayacak hocam.

@ruzgaew Hocam m34 alınabilir mi konuya bakabilir misiniz?
Hocam bütçenizi 1000₺ kadar arttırabilirseniz A34 almanızı öneririm. Arttıramazsanız A25 veya Realme 10 bakabilirsiniz.

Hocam bütçenizi 1000₺ kadar arttırabilirseniz A34 almanızı öneririm. Arttıramazsanız A25 veya Realme 10 bakabilirsiniz.
Hocam eğer 1000tl arttırmama değecekse arttırabilirim. Kullanacağım uygulamalar basic olduğu için değer mi sizce yine de?

Hocam eğer 1000tl arttırmama değecekse arttırabilirim. Kullanacağım uygulamalar basic olduğu için değer mi sizce yine de?
Değer hocam. İşlemci, RAM, kamera, suya ve toza dayanıklılık gibi farklar var. Telefondan fazla beklentiniz yoksa A25 gibi bir cihazda işinizi görür fakat şahsen ben A34 için 1000₺ arttırmaya değer buluyorum. Tercih sizin.

Geri
Yukarı