10000 TL'ye çizim için laptop önerisi

Bütçe
10000 biraz aşabilir.

alaaddin26

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kız kardeşim inşaat sektöründe çalışıyor. Çizimler ve benzeri işler için MacBook veya laptop önerisinde bulanabilir misiniz? Ben de arada alıp oyun filan oynarım. Maksimum bütçe 10000. Biraz aşabilir.

Bu bütçede alabileceğin en performanslı model bu:

Eğer oyun oynamayı da düşünüyorsanız bu laptop fazlasıyla işinizi görecektir. Tam bir F/P laptop.
Özür dilerim, acaba Intel HD620 üzerinde konu sahibinin hangi oyunu oynamasını düşünüyorsunuz? Solitaire mi? Çoğu üretkenlik uygulaması CUDA hızlandırmalı oluyor, Autodesk vs. nVidia ekran kartının şart olduğunu düşünüyorum.

Eğer oyun oynamayı da düşünüyorsanız bu laptop fazlasıyla işinizi görecektir. Tam bir F/P laptop.

Umarım şakadır 8K ya bu laptop nasıl F/P ürünü olabiliyor içindeki işlemci belli beş para etmez RAM'i belli klavyesinde aydınlatma yok bile.
Özür dilerim, acaba Intel HD620 üzerinde konu sahibinin hangi oyunu oynamasını düşünüyorsunuz? Solitaire mi?

Hocam UHD Graphics var bunlarda ama fark etmez bu fiyata aşırı kazık bir ürün.

Merhaba arkadaşlar, kız kardeşim inşaat sektöründe çalışıyor. Çizimler ve benzeri işler için MacBook veya laptop önerisinde bulanabilir misiniz? Ben de arada alıp oyun filan oynarım. Maksimum bütçe 10000. Biraz aşabilir.
Şu anda bu bilgisayar oldukça güzel bir fiyatta. Hakkında dün burada bir konu açılmıştı.
8 Çekirdek Ryzen 5800U, RTX 3050. 16 GB RAM. 512 GB SSD. Taşınabilir, ikinci bir bilgisayar arayışı için çok ideal. Fiyatı bütçenizi aşıyor ancak epey'de tüm laptopları 16GB RAM, 4GB VRAM olarak filtreleyince zaten en ucuzu 13 binden başlıyor.
Umarım şakadır 8K ya bu laptop nasıl F/P ürünü olabiliyor içindeki işlemci belli beş para etmez RAM'i belli klavyesinde aydınlatma yok bile.

Hocam UHD Graphics var bunlarda ama fark etmez bu fiyata aşırı kazık bir ürün.
Paylaşılan linkte HD 620 yazıyordu. Yine de, çöp.

Yeni konular

Geri
Yukarı