1000TL Bluetooth kulaklık önerisi

Dot3i aldım hocam estağfurullah.
Dot3i f/p hocam. Çok iyi yapmışsınız. Eq ayarı yaptınız mı? Uygulaması üzerinden eq ayarı yaparsanız istediginiz sesi elde edebilirsiniz. Dot3i'nin midleri o kadar iyi ki, 20000 TL'lik kulaklıklar bile denedim, bu kadar doğal mid veren çok az kulaklık gördüm. Mid'i doğal tutmak çok zor. Bass ses seviyorsanız, kulaklığa basin, "bass up mode on" sesi gelecek. Bass sesler m/t'nin önüne geçer. Eğer bass ses önde yani; V Shape R ses seviyorsanız. Beğenmediğiniz bir durum var mı?

Dot3i F/P hocam. Çok iyi yapmışsınız. EQ ayarı yaptınız mı? Uygulaması üzerinden EQ ayarı yaparsanız istediginiz sesi elde edebilirsiniz. Dot3ı'nin midleri o kadar iyi ki, 20000 TL'lik kulaklıklar bile denedim, bu kadar doğal mid veren çok az kulaklık gördüm. Mid'i doğal tutmak çok zor. Bass ses seviyorsanız, kulaklığa basin, "bass up mode on" sesi gelecek. Bass sesler m/t'nin önüne geçer. Eğer bass ses önde yani; v shape r ses seviyorsanız. Beğenmediğiniz bir durum var mı?

Ürün çok güzel hocam tek eksi yanı son ses seviyesi sanki bir tık düşük genel kullanımda güzel cihaz midler tizler dengeli bass aktif ettiğim zaman kalitede biraz kayıplar oluyor gibi genel olarak parasının hakkını veriyor teşekkürler destek için.

Ürün çok güzel hocam tek eksi yanı son ses seviyesi sanki bir tık düşük genel kullanımda güzel cihaz midler tizler dengeli bass aktif ettiğim zaman kalitede biraz kayıplar oluyor gibi genel olarak parasının hakkını veriyor teşekkürler destek için.
Hocam çoğu tws kulaklığın son sesi düşüktür. Sebebi ise Avrupa Birliği standartlarına uygun ürettikleri için, 80db sınır vardır. Bende edifier var neobuds pro 2, onunda son ses seviyesi kısık. Eskiden, kulaklık denediğimde en yüksek ses seviyelerinde dinleyemezdim, çok yüksek olurdu Artık sınır getirildi maalesef. BassUp modu sesi hafiften bozar evet. Sebebi; Dynamic driver'ın belli bir kapistesi var. Bu kapistesinin üzerine çıkınca distorsiyon oluyor. Haliyle ses bozuluyor, kayıplar meydana geliyor. 1500 ve civarina alabileceğiniz en iyi kaliteyi alıyorsunuz hocam.

Tercih senin. 1000 TL'ye en pre model odur. Diğer modellerin hepsi fsadynamic kullanır. Dandiktir. Detaydan yoksundur. Dot3i Drv sürücü kullanır. Detaylı ses alırsın. Kulağa oturmasinda herhangi bir sikinti olmaz zaten ekstra silikon ile geliyor.
Hocam merhaba. Benim için ANC ses kalitesinden öncelikli. Iphone 11 uyumlu ne vardır bu fiyatlarda? Zorlarsam 3000 TL'ye kadar çıkabilirim. Liberty 4 NC eq ayarı gerektirdiğinden dolayı olmuyor. En mantıklı olarak bulabildiğim Huawei FreeBuds Pro 2 oldu.

Hocam merhaba. Benim için ANC ses kalitesinden öncelikli. iPhone 11 uyumlu ne vardır bu fiyatlarda? Zorlarsam 3000 TL'ye kadar çıkabilirim. Liberty 4 nc EQ ayarı gerektirdiğinden dolayı olmuyor. En mantıklı olarak bulabildiğim Huawei FreeBuds Pro 2 oldu.

Bu model daha iyi ve EQ tepki grafiği de güzel:

Hocam merhaba. Benim için ANC ses kalitesinden öncelikli. Iphone 11 uyumlu ne vardır bu fiyatlarda? Zorlarsam 3000 TL'ye kadar çıkabilirim. Liberty 4 NC eq ayarı gerektirdiğinden dolayı olmuyor. En mantıklı olarak bulabildiğim Huawei FreeBuds Pro 2 oldu.
Hocam. Aliexpress soundcore a40 onerebilirim. Bu fiyata daha iyi ANC YOK.
Rtkings'de top 10 içinde. Ki bu top 10 En üst düzey (pre) modelleri içerir.

Satıcı orjinal soundcore satıcısıdır.

Tr ye sevk edilemiyormuş hocam. İlk baktigimda ediliyor diye okumustum.

O fiyatlara maalesef liberty 4nc alınır. R/s model değil evet. (Eq'e tepkisi iyi değil) Fakat a40 modeli tr de olmadığı için, liberty 4nc alternatif. Daha iyi bir anc kulaklık isterseniz en az 1000-1500 TL daha eklemek gerek

Bu model daha iyi ve EQ tepki grafiği de güzel:
Bende var. Müthiş bir ses kalitesi var. Knowles ve dynamic var çift sürüculu fakat anc konusunda 6/10. Arkadaş, anc öncelikli istemiş. Soundcore a40 en iyi ANC'ye sahip kulaklıklardan biri.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı