Bütçe
1000

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
Arkadaşlar, şu anda kullanmış olduğum Apex 3 maalesef alt ve Z tuşu sürekli tutukluluk yapıyor. Bu yüzden yeni bir klavyeye geçme kararı aldım. Bütçem 1000TL, klavye iyi ise fiyatta artma olabilir.

Kesinlikle bilek desteği istiyorum ve ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi olur. Özellikle şu Razer'in deri bilek desteği çok hoşuma gidiyor fakat maalesef Elite modeli artık satılmıyor.

İtopya'da XPG Summoner Blue Switch klavye 650TL bir o hoşuma gitti, bir de sahibindende 2. el satılan Black Widow Elite'ler.

Çabuk bozulacak bir klavye olmasını istemiyorum ve uzun ömürlü olmasını istiyorum. Marka önerirseniz daha iyi olur.

Teşekkürler şimdiden.

hocam mavi switch rahatsız etmezse Xpg'yi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
not: klavye ilk alınca çınlama yapıyor kullandıkça geçiyor klavye hakkında bir sorunuz olursa yardım edebilirim

hocam mavi switch rahatsız etmezse Xpg'yi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
not: klavye ilk alınca çınlama yapıyor kullandıkça geçiyor klavye hakkında bir sorunuz olursa yardım edebilirim
Hocam , yay sesi var mı ? Hiç sevmediğim birşeydir yay sesi. Birde G513 GX Blue switch alınır mı ? galiba blue switchlerde problem yokmuş

Hocam , yay sesi var mı ? Hiç sevmediğim birşeydir yay sesi. Birde G513 GX Blue switch alınır mı ? galiba blue switchlerde problem yokmuş
klavyeyi ilk alınca bazı tuşlarda vardı kullandıkça geçti, g513 yerine bunu tercih edin çünkü cherry mx anahtarlar kullanıyor ve ses tekerleği var ayrıca rgb si g513'ten daha parlak

Yay sesi marka ve modele bağlı olmadan her klavyede olabiliyor. Önceden birşey söylemek zor onun için. GX switchler kötü değil fakat Cherry kalitesinde değiller ve diğer switchlere göre biraz daha sert ve yorucu.

G512 Gx brown ve G513 blue switch klavyelerim var, ikisinde de bazı tuşlarda yay sesi var. Ayıca Blackwidow v3 te kullanıyorum, bunda yay sesine denk gelmedim şu ana kadar.

Bilek desteği önemliyse XPG summoner düşünebilirsiniz, bilek desteği Blackwidow v3'e göre daha konforlu.

klavyeyi ilk alınca bazı tuşlarda vardı kullandıkça geçti, g513 yerine bunu tercih edin çünkü cherry mx anahtarlar kullanıyor ve ses tekerleği var ayrıca rgb si g513'ten daha parlak
ARGB önemli değilde yay sesinden eminsiniz değil mi ? birde itopya'da iade edebiliyor muyum aksi bir durumda ayrıca g502 mouse'de alacağım yanında

ARGB önemli değilde yay sesinden eminsiniz değil mi ? birde itopya'da iade edebiliyor muyum aksi bir durumda ayrıca g502 mouse'de alacağım yanında
ben kutusunu açmama rağmen iade edip red switch'lisini alabildim evet yay sesinden eminim hafif bir yay sesi var kullandıkça geçiyor bende şuan hiçbir tuşta çınlama-yay sesi yok

ben kutusunu açmama rağmen iade edip red switch'lisini alabildim evet yay sesinden eminim hafif bir yay sesi var kullandıkça geçiyor bende şuan hiçbir tuşta çınlama-yay sesi yok
Güzel , muhtemelen summoner alacağım , G513 güzel ama fiyatı çok uçuk ses tekerleği falan yok. Razer güzel ama bilek desteği sıkıntı. Summoner güzel ama inşallah ilerki zamanlarda çınlama yapmaz.

Geri
Yukarı